1690 entry daha
  • kalp yetmezliği sebebiyle yoğun bakıma alınmış. umarım yine atlatır. çok çok geçmiş olsun.

edit: altta kendisine saydıran sjw dallamalar türemiş. size kendisini savunacak değilim, kendisi buna ihtiyaç duymayacak kadar değerli biridir. "ımı cinsiyitçi ispri yıpırdı" türkiye'nin en önemli seslendirme sanatçılarından biri olan, bir dönem türkiye'yi en çok eğlendiren insan olduğu tartışılmaz bir gerçek olan koskoca mehmet ali erbil'i kadınlara yönelik esprileri ve gece hayatından ibaret sanacak kadar cahilsen seni eğitmeye değmez. hep böyle davar kal.

ayrıca kendisini yakinen tanıyan bir sözlük yazarından aldığım mesajı da ekleyeyim.

"kendisinin iş ahlakı, iş konusundaki ciddiyeti mükemmeldir. sete herkesten önce gider ve her şeye hakim biçimde oynar rolünü. medyamız bu adamdan dünya çapında aktör çıkabileceğini bile bile adamı saçma yerlere sınırladı."
  • gece geç vakitte çok fazla yemek yediği için kalp yetmezliğinden yoğun bakıma alındığı söylenen insan.
  • henüz 62 yaşındadır, orta yaşlı bir insandır. ölüme uzak olsun.

benim gözümde de şaklabandır, lakin sanatçı yönü de inkar edilemez. o sanatı geri plana atıp şaklabanlığı seçti; parayı tercih etmiştir, kendi bileceği iş.

dilerim sağlığına kavuşur.
  • ünlüler camiasında şaklaban olarak bilinen sanatçı.

kalp yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılmış.
  • yanlışsa düzeltin,
    çarkıfeleği dünyada en iyi bu eleman sunmuş daha iyi sunan başka biri olmamış. dünyada! vay amk. dediydim ilk duyduğumda. onun dışında sevmiyorum ben bu adamı hiçte komik bulmuyorum hatta biraz cinsiyetçi bir yaklaşım sergilemem gerekirse erkeğe bu kadar cıvıklık hiç yakışmıyor gerçi bu kadar cıvıklık kadınada yakışmaz ama erkekte daha bir eğreti daha bir itici duruyor. çünkü kadında bazı şımarıklıklar göze batmıyor. ne diyim allah yardımcısı olsun.
    he hakkını yemeyelim shrek'teki başarısı takdire şayandır.
  • komedyen, oyuncu ve dublaj sanatçısı. tekrar hastaneye kaldırılmış. bazı başlıklar sayesinde insanların nasıl riyakar olduklarını görebiliyoruz maalesef. sevdiği, değer verdiği bir şarkıcı/ oyuncu/ siyasetçi eleştirildiğinde bile küfür edenler, sevmedikleri biri olduğunda çok rahat "ölürse ölsün"diyebiliyor. adam sapıkmış, bilmem neymiş... sana giren çıkan ne? zorla birlikte olmadıktan sonra kimseyi ilgilendirmez. kendisini sevmem, hataları ve doğruları kendisini ilgilendirir, insan olana da ya geçmiş olsun demek düşer ya da susmak.
  • bir insanın ölme ihtimalinin bile sizlere ne kadar haz verebileceğini ibretle izliyorum, bu kadar da olmaz diyorum ohaaa ulan bile diyorum çekinmeden. ulan tanımazsınız etmezsiniz, hiç bir şekilde adamın hayatından dahi geçmediniz ama her ne hikmet ise sanki sizin ekmeğinizle oynamış ananıza bacınıza küfretmişçesine saldırıyorsunuz hasta yatağında canı ile cebeleşen adama. siz kendi günahlarınızı tartıya koyun kendinizi tartın yeter! başkasını ele avuca gelmez subjektif değerlendirmeler ile gömmekten başka bir halta yaramazsınız zaten. alayınızın köküne kibrit suyu..
  • allah acil şifalar versin. sevin veya sevmeyin, son 30 yılda herkesin evlerine konuk olmuş, bir şekilde hayatımıza girmiştir. hayatımızın renklerinden biriydi.
  • sağlık sorunlarından bir türlü kurtulamayan kişi.

kendisinden pek hoşlanmam, ancak bu başarılı olduğu ve bir döneme damgasını vurduğu gerçeğini değiştirmez. hepsinden de öte bu adamın çocukları var, yani bir baba. umarım sağlığına kavuşur.
  • allah şifa versin. ölse de üzülmeyecekler varmış. lan tamam ölse üzülmeyeceksin, herkesten farklısın, marjinalsin, coolsun, kralsın. bunu 50 kere beyan edince madalya vermiyorlar.

“ölse de üzülmem” düşüncesi üzerinden çok geyik döndü. olm ister üzül ister üzülme. gram sikimizde değil. biz kendi adımıza ölmesini istemiyoruz. kendisini seviyorum sen sevmiyorsun bu kadar basit. bunu şova, polemiğe dönüştürmeye gerek yok. her üç entryde bir seni görmek zorunda değiliz.
1242 entry daha
hesabın var mı? giriş yap