şükela:  tümü | bugün soru sor
  • renkli bir karakterdi, allah rahmet eylesin

edit: başlık bana ait değil, yazan kaçtı başlık bana kaldı
  • doğruluğu hakkında yakınlarından bir açıklama göremedim. umarım gerçek değildir. üzücü.
  • ölüm haberi yok, sallamayın.
  • ne olduğunu söyleyemeyeceğim çok çok sağlam bir kaynağa göre böyle bir haber yok.

başlığı açan yazarın ne onun yakanlarına, ne de sevenlerine böyle bir şey yaşatmaya hakkı yok, bu haber 1-2 saat içinde doğrulanmazsa yazar uçurulmalıdır. (bkz: cemaat abisi)
  • başlığı görünce hemen haber sitelerini kontrol ettim ama bulamadım. bırakma bizi çocukluk neşem.
  • şehit ailelerine yapmış olduğu destekler,programa konuk olarak canlı yayın ile aldığı ailelere yapmış olduğu yardımlar geliyor gözümün önüne.
    çok iyi bir drama sanatçısı kendisi,aynı zamanda çok iyi bir ses sanatçısıdır.
    yani adı üzerinde adam bir sanatçı ve sanatçıya verilen değerleri ne yazık ki bu ülkede üzüntü ile görüyoruz.
    aynı zamanda bir şovmen.
    evet şovmen,yani yapmış olduğu o hareketler,o tavırlar tamamen insanları eğlendirmek amacı ile yapılan kurgulardan ibaret.
    salam yedirme videosunu hala açıp izler ve kahkahalarla ilk defa görmüş gibi gülmekteyim.
    umarım ölüm haberleri burada yazılandan ibarettir mali,sana gelene kadar ilk sırada olmasını istediğimiz o kadar kişi var ki,sen uzun ömürlü ol,kısalan uzunların ömrü olsun mali.
  • (bkz: fake news)
  • türkiye'nin en sağlam abazalarındandır. sırf cennetteki hurilere kavuşmak için ibadet edebilir. öyle bir karakter.
  • yine sikindirik twit alemi götünden haber uydurmuş olsun dedirtendir.
  • götünüzden adam öldürmeyin lan. akıllara kahpe bizans'taki ölüm sahnesini getirerek fake haberci piçleri kınıyorum.