şükela:  tümü | bugün
 • 1969 giresun dogumludur.maramara universitesi ataturk egitim fakultesi cografya ogretmenligi bolumunden mezun olmustur.sj lisesinde cografya ogretmenligi yapmaktadir.
 • fen bilimlerinden öteye geçmiş, artık etkin takılan, staja saygısı sonsuz, çift dal sahibi** bi nevi dünyayı kurtarmakla yükümlü adam..
 • "dünya neden geoittir,çünkü ben üstüne oturdum" diyebilecek espri anlayışına ve cüssye sahip süper hoca.
 • öss'ye hazırlandığımız o sıkıcı, bunalımlı dönemde derslerinde keyifli ve eğlenceli vakitler geçirdiğimiz, karadeniz takımı maçları iddialarımızla çok dürümünü baklavasını yemişliğimiizin de olduğu, anlayışlı, dersi hem sevdiren hem öğreten hoca.
  bilmiyorum şimdi ne yapar ne eder. ama öss döneminden sonra kendisini gidip ziyaret etmedik adam gibi, bir iki kere gittik halini hatrını sorduk, sonra unuttuk, eşşeklik bizde.

  şöyle de bir anım vardır kendisiyle;
  bir ara sınıf düzenini kötü etkilemekten (geyiğin dozunu fazlaca kaçırıyorduk bir ara) disiplin kurulunda durumumuz görüşülecekti 3 arkadaş olarak ve durumumuz vahim idi. bu başlığın sahibi hocamız da disiplin kurulunun başkanı imiş o zamanlar, biz de bir vesileyle öğrenmiştik:

  - çocuklar biliyorsunuz ben disiplin kurulu başkanıyım, 3ünüzü de serdiler önüme bu hafta, durum kötü.
  - ne gibi hocam?
  - 10 hocanın 9u da sizden şikayetçi. ayırıyolar sizi, 3ünüzü de farklı sınıflara yollayacaklar.
  - hadi ya.. (bu sırada biz, hocanın başkan olduğunu da düşünerek, kendisinin o 10 hocanın içinde olmadığını zannediyoruz) e peki kimmiş bizi şikayet etmeyen ?
  - kim olacak ulan! ben!
 • fen bilimleri merkezinde bazen etutlerde sessiz sinema oynardik, yuce insan mali de bana kurtaj adli filmi anlattirmisti. aslinda boyle bir film var mi hala bilmiyorum. piclige vurup 20 dakika salaga yatmalarina ragmen bence mutis anlatmistim. bu da boyle bi animdir. seviyorum seni mali.
 • aylardır resmiyette birleşik arap emirliklerinde gerçekte ise amerikan üssünde tutulan suriye direnişinde büyük fedakarlıklar yaparak yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlayan iki suikast girişiminden kurtulan insandır. cia işkencelerine halen direnmektedir. ne ülkesine ne inancına ihanet etmiştir. büyük haber kanallarında elbette ismi anılmamıştır.