• mehmet ali şahin in gelin adayıyla aynı yaşlarda oğlu yok muydu??
  • eşi 3 sene önce vefat etmiş allah rahmet eylesin. eski sekreteri ile evlenecekmis şimdi.
    kendilerine ikinci bahar türküsünü düğün hediyesi olarak armağan ediyorum
  • bu birlikteki yaş farkından vurulmaması gerektiğini düşünüyorum. 39 yaşında bir kadın kimle evleneceğine karar verecek yeterliliktedir, ister para, ister ün, ister kariyer, ister aşk için olsun seçim kendisine aittir.

aradaki yaş farkı büyüktür, ancak bu 42 yaşında bir adam 17 yaşındaki kız birlikteliği olsaydı, kız yeterince olgunlaşmadığı ve ergenlik çağında olduğu için sorgulanabilirdi adamın istismarcılığı ancak 39 yaşındaki kadının sorgulanması abes geliyor bana.

mutluluklar dilerim.
  • evlensin, allah mutlu etsin de ümit besen'in alıştım sana bir tanem şarkısıyla salona girmeleri falan bir tek bana mı komik geliyor? yaşlı adamlar gençlerle evlenince yaşanıyor böyle şeyler. gidin kıydırın bir nikah, sonra bir aile yemeği bitsin.
  • bu durum bende vasiyet etme isteği uyandırdı.ediyorum ; kocam ben öldükten sonra kendindem 28 yaş küçük biriyle kaldı ki eski sekreteriyle evlenirse ona sövün abi sövün başka bir şey zaten yapamazsınız.allah bildiği gibi yapsın.6 yaş fark var adamla aramızda ara ara kuşak çatışması yaşıyoruz.sen o vefat eden eşinle evlendiğinde belki de o kadın yeni doğmuştu başka kadın mı yoktu eski sekreter ne klişedir ya.yakıştıramadım ya da yakıştırdım cuk oturdu.aman bananeyse
  • adamın eşi hayatını kaybetmiş. diğer yandan, aralarında, evrensel 2'ye böl 7 ekle kuralına göre, abartılı bir yaş farkı bulunmamakta; o konuda da söyleyecek lafım yok... ama kadının eski sekreteri olması kafamı karıştırmadı değil hani... geçmişte zaten var olan bir ilişkinin resmiyete dökülmesindeki sakıncaların ortadan kalkması fırsata çevrilmiş diye düşünmekten alamıyorum kendimi. zira, bu dincilerin* fıtratında var ikinci eş durumu: sana, bana "elin karısına, kızına yan gözle bakma" derler ama kendileri fındık kırmaktan hiç de geri kalmazlar.

içki - sigara yok, kumar yok... eh, bu kadarını da allah hoş görür herhalde, değil mi?

(bkz: eki eki)
  • rahmetli erbakan ve özal da sekreterleri ile evliydi. hemen suizanda bulunmayın. sağ siyasetçi bu ne yapsın? etrafında sekreterinden başka bekar kadın olmuyor işte!
    mehmet ali şahin'i pek sevmem ama yeniden evlenmesine sevindim. mesut olurlar inşaallah...
  • https://www.haber3.com/…ara-yol-acti-haberi-4889253

zuhal hanım içinde bir takım kıpırtılara yol açmış. aşktan soğudum sayenizde.
  • 67 ve 39 yaş farkından çok yanlış bir evlilik.
    işte dünya üzerinde erkeğin avantajları, kardeşim biraz dengi dengine bulsanız
hesabın var mı? giriş yap