şükela:  tümü | bugün
  • tv8 ve beyaz tv de fitness antrenörü ve yaşam koçu olarak programlara konuk olmaktadır.
    uzaktan fitness eğitmenliği alanında oldukça iddialı olduğunu belirtiyor.
    sosyal medya hesaplarını inceleyince yorumlara falan hayran kaldık. referans kişilere de sorduk iyi dediler. baktık yorumlar falan da yağıyor sayfaya. ileride anlayacaksınız. buraya not düşüyorum.

bu sebeple iş yerindeki üst düzey yöneticim dahil 4 kişi bu hocamızdan 2 aylık eğitim almaya karar verdik.
    ödemeyi gönderdik.
    bize sorular sordu.
    boy, kilo, alerji, hastalık, hedef, instagram hesabı vs vs.
    tahlil istemedi. özellikle sorduk gerek yok dedi. buradan -1 aldı gözümde.
    ilk 2 gün çalışma saatleri 09:00-16:00 arası olduğunu belirti. profil fotoğrafı da bu zaten.
    açıkça diğer saatlerde yazmayın!!!! diyor profil fotosunda. kritere saygı duyarım. telefonun ne densiz saatlerinde arandığını bilen biri olan hak veriyorum fakat bir danışan, yaşam koçuna 18:00 de de yazabilmeli. haftasonu soru sorabilmeli. bu -2ydi.

sonra google a diyet listesi yazsanız ilk çıkacak listeyi gönderdi.
    kendisinin çektiği 7-8 video attı. şınav, mekik, squat gibi spor hareketleri barındıran videolar. youtube da sürüsü var.
    daha sonra dedi ki instagram sayfamdaki fotolara yorum yapmanızı isteyeceğim. dedim sikerler. ama içimden. 2 arkadaşımız yazdı. bizim ekip olduğumuzu bilmiyordu. sosyal deney gibi oldu biraz ama tüketim kültürü işte.
    1 hafta geçti. adam ne arar ne sorar.
    biz aradık bunu. size haftalık sonuçları gönderelim mi diye. gerek yok aylık takip ederiz dedi.
    zaten paket 2 aylık mk.
    bizi takip etmeyeceksen bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. işte 2 seçenek var.
    ya bizden ümidi kesti ki çok geçerli bi sebep.
    ya da sal çayıra mevlam kayıra harika bir sistem oturtmuş hocamız.
    benim ve saz arkadaşlarım gibi yaza kısa yoldan zayıf girmenin 72715182626 yıldır hayalini kuran ya da ekip arkadaşlarının galeyanına gelip “bi de bunu deneyelim yeaaağğ n’olcak?”çıkaların cüzdanlarını inceltiyor.
  • mehmet ali taştanı instagram keşfet kısmında görüp profilini incelemeye başladım sürekli kendi kafama göre dukan, isveç, karatay diyetlerini yapıp kilo verip verdiğimin 2 katını alarak 1 yılda 12 kilo alıştım pantolonlarım üstüme olmuyordu sadece fizik olarak değil ruh hali olarakta kötü hissediyordum. kendisine mesaj attım ve gerekli şartları konuştuk 6 aylık paket aldım, sevdiğim yiyeceklerden oluşan tamamen bana özel bir liste ile 6 ayda forma girdim. mehmet ali hoca ile çalışmayı bırakalı 3 ay oluyor ve hala formumu koruyorum çünkü artık sağlıklı beslenmeyi öğrendim. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır beni yeniden mutlu bir insan yaptı.
  • doğumdan sonra üstüme yapışan kiloları vermek için sürekli salata çorba yoğurt yemekten o kadar yorgun ve halsiz oluyordum ki çocuğumla oturup oynamaya halim kalmıyordu (buraya bisiler bulamadım ahahah)
    mehmet ali hoca ile 3 ay çalıştık. hergün yediklerimi yollayıp onayını alıyordum ve şuan bütün doğum kilolarım gitti tekrar 3 aylık paket alıp daha fit olmayı hedefliyorum. karnım tok hayat, kalitem arttı, iyi ki karşıma çıkmışsınız.
  • baştaki yazıya cevap olarak ;

yazılan yorum çok komik,bu kişinin mehmet ali hocanın öğrencisi olduğunu hiç sanmıyorum.hocayla 2 yıldır uzaktan eğitim yöntemiyle çalışıyoruz,programa başlamadan önce hoca her öğrenciye sistemin nasıl olduğunu detaylıca anlatıp onayını alarak başlatıyor.bu sistemde haftanın 5 günü whatsapp başında aktif olduğunu,öğrencilerinin istediği an ulaşıp hizmet alabilecekleri ve günlük olarak beslenme detaylarını iletmeleri gerektiğini bildiriyor.ardından da siz merak ettiklerinizi danışmazsanız,motivasyon düştüğünde bilgi vermezseniz, beslenmelerinizi atmayıp iletişimi koparırsanız benim yapabileceğim birşey kalmaz,sistemimi bu şekilde onaylıyorsanız programa başlayabiliriz der... yorumda ise diyor ki 2 hafta yazmadım hoca da bana yazmadı. belli ki işinde en iyisi olmasını kaldıramayanlar,hileli yollar ile çamur atmaya çalışmış.ismi cismi belirsiz kişiler unutuyor ki hocanın instagram sayfasında 8 yıldır onunla çalışmış yüzlerce ismi cismi belli öğrencisi var,açın yüzlerce öğrencisinden okuyun hocayı.