şükela:  tümü | bugün
  • yıldız teknik üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümü öğretim üyesi. doktor.

öğrencileri zorlamasıyla ve disipliniyle bilinir, dersi iyi anlatır. biraz da artisttir.
  • kendisi hakkında çok fazla iyi kötü şey yazan olabilir ama kimse kötü öğretmen diyemez net.
  • dersinden aklımda en çok kalan dynamic memory allocation olaylarına çok takmasıydı. malloc aşağı, calloc yukarı.kalmıştım zaten.sonra iş hayatında bi kere malloc dedim, taşşak geçtiler bu kadar low level şeyleri compiler kendi yapıyor kardeş dediler. (bkz: peki bu bilgi gerçek hayatta ne işime yarayacak)
  • her ders ekle-sil döneminde kendisinin hangi dersi, hangi grupta, hangi gün ya da saatte verdiğinden bağımsız olarak öğrencilerin hücum ettiği, ders verdiği grupların kotalarının kota açıldıktan sonraki ilk 0.5 saniyede dolduğu, bir dersi kendisinden alamayınca insanı "umarım çok şey kaçırmam :(" şeklinde hüzünlere gark eden, diğer öğretim üyelerine nispeten ödev ve sorularıyla öğrenciyi bir tık daha zorlayan, şiir gibi kod yazan, detaylar konusunda son derece hassas ve kendine has bir anlatım tarzına sahip yrd. doç. dr.