159 entry daha
  • işine geldiğinde vatan, millet, sakarya diyip zoru görünce; "şöförüm yaptı ben yapmadım" diyen tipik sağcıdır.
    bunda yanlış olan ne var ki? dememiş diyememiştir.
  • şöförünü falan bilmem. umursamam. lakin atmış olduğu o tweetin bir benzerleri twitter'da sürekli var ve belki şu an bile benzerleri yazılıyordur. ben cumhurbaşkanına hakaret diye bir suçlama gördüğüm zaman aklıma artık ''bak bunu yazanı atıyorum içeri bakın görün nasıl attım bu adamı içeri sizi de atarım haaa'' der gibi geliyor. o kadar basitleşti ki bu konu artık bilmiyorum nereye kadar gidecek bu durum böyle.

şöförüm yazmış diye bir ton laf edenler var , delikanlı ol vs. diyenler var dimi.

soruyorum size ; o şöförü aldılar mı içeri yoksa mehmet aslan'ın içeri alınması sadece yukarıda yazdığım gibi göz korkutma amaçlı mıdır varın bunuda siz görün.

var olmayan bir adalet sistemi içerisinde sizde içeri düşerseniz ''ulan ne sallasakta çıksak'' diye düşündüğünüzde o şöföre bir selam çakarsınız.

ne mhp'liyimdir ne de devlet bahçeli'yi seven biri. ikisinide sevmem. yalnız doğruya doğru yanlışa yanlıştır benim felsefem.

demokrasi var bu ülkede değil mi?
68 entry daha
hesabın var mı? giriş yap