şükela:  tümü | bugün
641 entry daha
  • matematik bilmeyen biri. gercekten bilmiyor.
  • tüm programlarını izliyorum. ben de dudak büzme hareketi yapıyor diye, sürekli altında çalışan kişi sayısıyla övünüyor diye, bir de tanıdığı bir kaç yöneticiden aldığı bilgileri sanki julian assange’mışcasına wikileaks belgeleri muamelesi yapmasına uyuz oluyordum ama burada yazılanları okuduktan sonra bu denli ağır eleştirileri hak etmediğini düşündüm ve sempati duymaya başladım.
    her insan hata yapabilir evet dursun özbek mevzusunda yine ‘gazeticilik faaliyeti’ yapıyoruz ayağına fazla uçtu ama bir hatadır neticede, çok da mühim mesele değil. 10 sayfadır herkes adama giydirmiş bu konuda.
    affedin adamı bence kötü bir insan değil. bir de böyle düşünün.
  • hakkında çok eleştiri yaptığım insan. ama son durum şudur adam doğuştan sevimsiz yapacak birşey yok dağılın lan
  • bırak artık şu her programda söylediğin "haftada 60 saat çalışıyorum" ayaklarını. "günümüzün 10 saatinde yayın yapıyoruz" diyip duruyorsun. dostum o zaman çıkma tv+,lig radyo gibi yerlerde iddaa tahmini yapma. madem seviyorsun önde olmayı, ntvspor ve radyospor neyine yetmiyor?
  • (bkz: geveze)
  • hayat gayesinden bloomberg ht'ye sarmadan önce arabayla işe gidip gelirken radyoda bu adamı dinlerdim eskiden. aslında bu adamın dinlenecek bir yanı yoktu da tek başıma araba kullandığımdan sohbet eden adamları dinlemeyi severdim. o günlerden aklımda kalan seyirciyle dalaşan, futbol takımları, teknik direktörler hakkında haddini aşan sözler söyleyen, futbol dışı konularda da ahkam kesen gereksiz bir adam olduğu yönünde. daha sonra tv'ye çıktı bu adam giyim tarzı ile söylemleri bire bir örtüşen bir adam vardı karşımda.