şükela:  tümü | bugün
347 entry daha
  • adam hala şenol güneş'in bunlarla hasbihal etmeyişini komünikasyon eksikliği görüp bunda diretmekte. (serdar ali çeliker'de buna iştirak konusunda geri kalmamakta tabi ki). birde, işe alıp karşısına oturttuğu elemanlara küfürlerini tartıya koyup, bizimkisi normalll kameralara etmeyeceksin; yakalanmayasun haaa deyip; bunu bir bokmuş gibi anlatmıyor mu çıldırırsın (arada kim bilir ne küfürler saydırmakta, kendi tabiridir; beni dinlemediğiniz anlarda sayıp söverim ben herkes gibiyim demiştir). balgam çekip; sporda radyoculuğun piriyim ayaklarına yatışı en temel direğidir. populizmin nimetinden yararlanıp, haberciyim ayağı cabası. yemek ayarlayalım örneğin, abimiz herkesi bilir; mesela o gelir bu gelmez, bunları bilmek lazımı öyle bir gururla söyler ki. habercilik bu işte. daha dur daha dur, sabah yarı ayık gelinen radyoya birde fatih terim'in ailesini, mustafa denizli'nin ailesini hallaç pamuğu gibi attık sen kimsin ulan şenol kıvamındaki yorumlarını saymıyorum bile. herkesi tanı; şenol bizimle neden rakı içmiyor diye hayıflan. 'şenol hoca bizimle paylaşmıyor' diyerek birde her an herhangi bir konuda verdiği örneklerle; ben olmam, ben değilimdir ama ezikliğinin (ilk binde değilimdir ama) sıradanlığının dibe vuruşunu gazatacılık sanış. ertuğrul özkök iki kelam spor medyası hakkında konuştu ya; bu arkadaşın ulaşım (pardon iletişim) ve devamı geyik aracısı 'ersoy dede' (artık anlayın siz). birde 10 kasım günü atatürk güzellemesi yaparken, gazataları karıştırıp en beğendiği de turgay güler'in güneş'i!!!! gerisini size bırakıyorum. aykut kocaman istifa etmiş, oraya gitmiş buraya gitmiş, şurada balık yemişi gazatacılık, analitik düşünce sanma, bu abimin bu halleri, bu konu hakkında gün boyu (radyo+gırmızı çizgi) tekrarladığı ziya paşa'nın terkib-i bend'ini allah'ın sopası yok ki kıvamına getirmekte. eveeeett sevgili mehmet ayan, güneş en iyi 10 kasım sayfasını hazırladı, helal olsun turgay güler'e. ee sen herkesi kör alemi sersem mi sanırsın!
  • hani bazı insanlar vardır, böyle uzaktan görüp hiç tanımadan sanki çok iyi arkadaş olabilirmişsiniz, birbirinizi tanısanız çok iyi anlaşırmışsınız gibi gelir.

    işte mehmet ayan benim için bu insan değil. hatta tam tersi. kendisiyle hiçbir şekilde tanışıklığım yok ancak olsa birbirimizi her gördüğümüzde takışırmışız gibi geliyor. arkadaş ortamımda olsa kesin 'mehmet geliyorsa ben yokum abi' gibisinden şeyler derdim.

    yaptığı işe gelirsek, radyoculuktan hiç anlamam dolayısıyla yorum yapamam ama yorumculukta bence başarılı değil.
  • bir de bu adami her sabah saatlerce radyodan dinleyen varmis. pes dogrusu.

    “siyin cimhirbiskini” demeden bitirdigi programi da yok gibi.
501 entry daha