şükela:  tümü | bugün
466 entry daha
  • konusurken ağzını yamultan, bir yandan da acayip ukalalığı olan kibir insanı. konusup konusup hic bir sey anlatmama rekoru bundadır. dikkat ettigim bir sey daha var, onu da sonra yazacagım.
  • ben beşiktaş stoper almazsa şampiyonlar ligi'nde hiçbir şey yapamaz dedim ama ben bunu dedikten sonra medel'i aldılar dedi. ya bi de 7/24 hocayı eleştirdi bu medel oynamaz mı diye sezon içi, ee işte adam oynamadı sen de belirttin hala kıvırıyorsun hahah. medel'in bu arada stoper olarak cl'de oynadığı maç dk'sı 45 dk. o da içerdeki porto veya monaco maçıydı sanırım, hala utanmadan yanıldım diyemiyor mr. kibir.
  • rezil olmasına rağmen rezil olduğunu omuzlarını silkerek "bana annee yaaaa" kıvamında reddeden futbol yorumladığını sanan beygirci.

hahahahahahaha
  • stoper aldı dediği adam medel ve bunu duyduğumda, bir üst entry de bulunan videodaki kadın sunucunun kahkahasını atasım geliyor hahahahhahah

tanım : kendini yorumcu sanan gülleci.iyi atıyor ama tutturamıyor :)
  • dünyada en nefret ettigim seylerden biri, zoraki bir sinirlilik, dravdan bir atar yapan insandir, asagidaki videoda bunun en nefis örnegini görmekteyiz, ciddiye alinmak icin bu kadar yalandan kasilmaz ki be kardesim, herhangi bir programini izleyin heceleyerek vurgu yaptigi ve bu sekilde sinirlendigi konulari cikarin geriye hicbirsey kalmayacak.

https://youtu.be/zhlyfdirhd4?t=2061
381 entry daha