• programda 1 saat geçti ve 7-8 kez maçı tribünden izlediğini söyledi. kimse iplemeyince "erbo niye münih seyahatimi sormuyorsun" diye girdi lafa. yahu tamam gittiysen gittin ne bu görmemişlik? şu an orada ne yaptığını anlatıyor. bütün türkiye ekrana kilitlendik dinliyoruz.
  • cıvık müdürüm afedersin
  • gereksiz bir yorumcu
  • okey masasında oralet içen yancı gibi bi havası var
  • galatasaray'ın uefa kupası zaferinde payı olan oyuncuları sayarken bilin bakalım kimleri "sayamamış"tır.

leeds maçında hagi'nin ağırlığını koyması gerçeği var deyip hakan şükür'den bahsedememek çok üzücü.
  • iyi ki bayern macina gitmis dedigimdir. arkadas her 2 cumleden biri mactaydim oradan biliyorum. merak etme abi biz de maci onlarca kamera vardi oradan izledik. cok anormal seyler gormedin yani.
  • matematik bilmeyen biri. gercekten bilmiyor.
  • hakkında çok eleştiri yaptığım insan. ama son durum şudur adam doğuştan sevimsiz yapacak birşey yok dağılın lan
  • geçen youtube'da takılırken merve toy'a asıldığı videoya geldim abla pek pas vermedi. ama dayım işi biliyor be
  • bırak artık şu her programda söylediğin "haftada 60 saat çalışıyorum" ayaklarını. "günümüzün 10 saatinde yayın yapıyoruz" diyip duruyorsun. dostum o zaman çıkma tv+,lig radyo gibi yerlerde iddaa tahmini yapma. madem seviyorsun önde olmayı, ntvspor ve radyospor neyine yetmiyor?
hesabın var mı? giriş yap