şükela:  tümü | bugün
 • adam avrupa'nın en büyük sığır çiftliğini kurduk demişti. haklıymış.
 • 6 ay spor ve diyet sonrası hiç kimse tanıyamaz, gelir bir tur daha bindirir.
 • fadıl akgündüz ile karşılaştırılan genç yetenek. eğer fadıl’ı geçmek istiyor ise çok çalışmalı, yeni projelerle dönüp birçok defa tokatlamalı.

  fadıl akgündüz kaç kere dolandırdı ve sonrasında bağımsız milletvekili seçildi. evet hiçbir parti desteği olmadan vekil oldu. hapse girdi ve çıktı. yine dolandırdı. sonra bir kez daha dolandırdı.

  eğer aydın en iyi olmak istiyor ise milletvekili olmanın da ötesinde bakan olmalı.

  cem uzan’ın küresel, akgündüz’ün yerel başarılarını geçebilmesi için çok fırın ekmek yemesi gerek.

  buraları okuyorsan dikkat et. galerici tayfa ile takılma, yürüyedur çocuk.

  şaka bir yana bir daha gelse bir daha dolandırır, en acısı da bu zaten.
 • keriz mi arıyorsunuz? size bir yol göstereyim. sizi şikayette edemez.
  arama motoruna online chat gibi birşey yazın.
  kendinizi 12-14 yaşında bir kız çocuğu olarak tanımlayın.
  sonra sazanları bekleyin. her yaştan erkek size deli gibi yazmaya başlayacak. fotoğraflarını gönderecek, buluşma talep edecek, aşırı cinsel içerikli konuşacak.
  bu kısımdan sonra bizim yaptığımız şey şu. sanki emniyet müdürlüğünden konuşmuş gibi yapıyoruz. ip adresiniz tespit edildi, yarın il emniyet müdürlüğüne gelip ifade veriniz, dosya numaranız şu tarzı birşeyler yazıyoruz. eğer gelmez ise zorla evinden alınacağından bahsediyoruz. bu korku bile onlara yetiyor. neden bu kişileri şikayet etmiyorsunuz derseniz konuşulan 10 kişiden 8'i cinsel içerikli saldırıyor çünkü. hangisini edeyim?
  bunun yerine konuşmaları kayıt altına alın ve olabildiğince kişisel veri öğrenmeye çalışın. sonra şantaj yapın. 100 lira 200 lira azar azar :) gecede 2000 lira toplarsınız. gidip sizi şikayette edemez. ben çocuğu taciz ettim oda benden para istedi mi diyecek?
  mehmet aydın bu sapık ve salak millete az bile yaptı.
 • sabah itibariyle dolandırdıkları arasında hardcore çomar dayım ve evlatllarının da* olduğunu öğrendiğimden beri hayranlığımın üç katı arttığı tokatçı tombalak.
 • tek başına yapamaz diye arkasında birileri aranan çocuk. lan olm dizi izlemekten kafayı yediniz, hep bu işlerin arkasında birer el profesor olduğunu düşünür oldunuz. bi bak bakalım şöyle bu ülkeyi yönetenlere, başbakanı bi incele mesela, başbakan bu çocuktan daha mı dolu konuşuyor?

  otun bokun arkasında birilerini aramaktan vazgeçin, ağlak patlakgöz feto’nun kandırabildiği adamlar yönetiyor bu ülkeyi, bu çocuk mu kandıramayacak paragöz milleti?
 • herkes bu adamın sadece kukla olduğunu ve arkasında başkalarının olduğunu söylüyor. herifin ise sadece medya yüzü olduğunu. sebebi ise herifin tipi. gerçekten de ergen irisi bir kekoya benziyor ve türkiye'nin dört bir yanı böyle ergenlerle kaynıyor. şimdi, şöyle bir arkamıza yaslanıp düşünelim.

  farz edelim ki siz bu işin arkasındaki gerçek kişi ya da kişilerden birisiniz. ve size 100 milyonlarca lira getirecek devasa bir vurgun planlıyorsunuz. peki, medya yüzü olarak bu ergen irisi tosuncuğu mu seçersiniz, yoksa sakalı olan, 40-50 yaş aralığında, iyi ses tonuna sahip, ikna kabiliyeti yüksek, gözleri ateş saçan kısacası yetkili bir abiye benzeyen birine mi?

  bu sebepten dolayı ben bu tosuncuğun gerçek kişi olduğuna inanıyorum.

  söyleyeceklerim bu kadar sözlük gerisini siz düşünün.
 • adamda oyle bir tip var ki kimse tam olarak kizamiyor kendisine.

  sanki 500 milyon goturmus degil de komsunun bahcesinden kiraz calmis gibi.
 • şu fotoğrafına bakıp gülmemek mümkün değil.

  küfür içermeyen ama küfür etkisinde bir fotoğraf. al götüne falan sokarsın der gibi.

  https://i.hizliresim.com/azr44b.jpg
 • eric cartman’a benzerliği gözlerden kaçmış tombalak. belki hepimiz alternatif bir evrende herhangi bir south park bölümündeyizdir ve cartman hepimize nanananana hahahahaha diye gülüyordur shdkdkdl.