şükela:  tümü | bugün
 • https://twitter.com/…er/statuses/991261360548974592

  başlık aslında "mehmet bahçeli önden yaptı, iyi yaptı. arkadan yapsaydı millet dağılırdı" olacaktı ama malum karakter sınırı.

  24 haziran baskın seçimlerinde, nasıl bir topluluğa karşı oy kullanacağımı bana net şekilde gösteren kısacık ama çok şey anlatan bir video.

  yorumlarda bir arkadaş "şimdi aysun kayacıyı daha iyi anlıyorum" gibilerinden bir yorum yapmış. üzerine daha fazla konuşmaya gerek yok.

  bekleyip hep birlikte göreceğiz mehmet bahçeli önden yapmakla iyi mi etmiş ?

  not 1 : bazı yazar arkadaşlar videonun kesilerek belli bir kısmının yayınlandığını ima etmişler. ben videonun tamamını bulamadım. bulan olursa lütfen yollasınlar. onuda ekleyelim.

  not 2 : yaptığım yorumda, teyzemizin baş örtüsü ile alakalı en ufak bir imada dahi bulunmadım.öyle bir ahlaksızlığa bulaşacak değilim.bu yönde yorum yapanlar yazarlar, siz nerenizle okuyup-anladınız onu da anlamadım.
 • motor becerilerinde kalmışsın sen teyze ya. offf.
 • topluluğa karşı oy kullanmak? bir kişi üzerinden 80 milyon hakkında kanaat sahibi olmak? acaba kendi nenesi nasıl olmak? gibi şeyleri akla getiren başlıktır.

  eminim arkadaşımız, teyzenin kapalı olmasından tamamen bağımsız olarak bu videoyu koymuştur. yoksa ağır makyajlı 70 yaş üstü laikçi teyzelereden de ne inciler döküldüğünü de bilir.

  ama yine de bu teyze derdini bazı ekşicilerimiz gibi doğru dile getiremediğinden, her türlü bel altı espriye muhattap olması haktır. velev ki kendi anaları/neneleri olsun, eksiciler ayni tavri takinirlardi. buradaki teyze de bir anne ve nene çünkü, eksicilerimiz bunu mutlaka dusunmuslerdir.

  keşke herkes sizler gibi medeni ve bilinçli olsa da seçimlerimiz hep güllük gülistanlık geçse sayın ekşicanlar.

  hepinizin kendiniz gibi insanlarla muhattap olmasını diliyor, birilerinden sopa yiyince de zırlamamanızı temenni ediyorum.
 • arkadaşlar cahil diye geleceksiniz.

  sonra sınıfsal hınçla hareket eden insanlar ak parti'ye daha da sarılacak.

  adamlar kompleksli, aşağılarsanız daha da sarılırlar.
 • video kesilip istenilen konuşma ortaya çıkarılmış. yazar arkadaş videonun orijinalini de editlerse seviniriz.
 • (bkz: ön seçim)