• hocasından darbe dersleri adlı yazıyla yılların iktisatçısı, siyaset bilimci erol manisalı'yı hedef göstermiş tetikçi yazar. bir kaç gün sonra da 12. ergenekon dalgası kapsamında erol manisalı göz altına alınıp tutuklandı. biz buna "hedef gösterme" veya "tetikçilik" diyoruz.
  • haber kaynağının polis, muhtemelen de fethullahçı istihbaratçılar olduğunu daha önce itiraf ettiği iddiasıyla internet sitelerinde adı zikredilen kişi: (bkz: akp ve gülen'i bitirme planı/#16331692)
  • az önce ntv'de yazı işleri programına son günlerin tartışma yaratan "akp ve gülen'i bitirme planı" haberini yapan kişi olarak konuk oldu. ruşen çakır'ın "eğer bu belgenin gerçek olmadığı ortaya çıkarsa ne olur" ve fethullah gülen'in iki ay önce konuyla ilgili açıklama yapmasına binaen "bu belge sana gelmeden önce amerika'ya gitmiş olabilir mi" sorularına tatmin edici cevaplar vermek yerine, daha önce taraf'ta yayımlanan lahika planı haberinden bahsetmeyi tercih etti.
  • (bkz: ölüm helikopterinde 139 defa arandı) haberinin altinda imzasi olan kisi.

edit: yok baba, bunu da anlamadim. yanlis mi bu bilgi? neyi niye kime kotuluyorsunuz? ha simdi diyebilirsiniz ki "karma cok mu onemli?", degil de, ben anlamlandiramadim ki sizi. hangi paralel evrenin neresindesiniz siz? birak yahu...
  • elektromanyetik alan teorisi alanında uzman bir bilimadamı.
  • hayatının en bereketli dönemini geçirdiğini tahmin ediyorum. hayırlı işler.
  • bbc bir haberi ilk duyurmakla değil doğru duyurmakla övünürmüş. birçok güvenilir haber ajansının,kuruluşun yaptığı gibi. fakat medyanın yükselen yıldızı, parlak muhabir sanırım ntv olayında tongaya bastı. belge melge vardır da sonuç, akıbet ne? ntv'dekilerle uzun uzadıya ne diye konuşmuyorsun? ıslak imzalı belgeye dahi inanmayan adamlar mevcut bu ülkede. kendi kalesine gol, sağlam ofsayt...alkışlıyorum.

mirgün cabas "bu haberde her şey var sadece akıl yok" dedi, doğru dedi. geçmiş olsun.
  • gmt nin ne oldugunu cok iyi ogrendigine emin oldugum arastirmayan arastirmaci yazar.
  • haberleri ahmet altan' ın iddia ettiği gibi sarsıcı ama adamcağızın kendisini sarsıyor gördüğüm kadarıyla. yok bi de ben iddiayı okuduğumdan beri gülmekten sarsılıyorum aslında.

(bkz: ölüm helikopterinde 139 defa arandı)
  • sanırım şu an mesleki kariyerinin dönüm noktasında olan gazeteci.
hesabın var mı? giriş yap