şükela:  tümü | bugün
  • soyadını sonuna kadar hak eden yardımsever yazar*
  • kendisiyle tanışalı 5 sene oldu. yaşından olgun, kendisini geliştirmeye aç ve son derece düzgün bir adamdır. epeydir görüşmüyoruz, arada twitter aracılığıyla "konuşuyoruz" ama tekrar otursak çay kahve içsek, dün bırakmışcasina oluruz, biliyorum.
  • reklam yaptığı 'leyla ile mecnun' haberiyle rahatsız etmiş yazar. 'leyla ile mecnun geri mi dönüyor' lafından prim yapanlar kervanına katılmıştır kendisi, tebrik ederiz.
  • 70'ler türk sineması ve 70'ler müziği konusunda derin bilgi birikimi olan genç yazar.
  • 1970'ler türk sineması ve müziğindeki engin bilgisi dışında türk siyasal hayatı konusunda oldukça başarılı çalışmaları da bulunan genç yazar. iran dış politikası ve lübnan üzerine de bir dönem çalışmalar yapmıştı.
  • genç bir yazar. sıkı bir oğuz atay hayranı olmasıyla kısıtlı değil üstelik. epey de başarılı. böyle devam edeceğinden şüphemiz yok. gerçekten umut vaat ediyor. ayrıca bıyıkları gayet sevimli. :)
  • kim ulan bu trumb ne işe yarar derken denk geldim.herkes dergisi 'nde yazılarına devam eden ve donald trump dönemi hakkındaki yazısı ile önümüzdeki 4 seneye ışık tutan genç yazar. önümüzdeki senelerde kendisini ana akım medyada görebiliriz.
    donald trump dönemi

meger trumb bragalı degilmiş

*bu rüya arasında gökyüzü alacakaranlık
  • siyaset bilimi ve fenerbahçe hakkında yazılarıyla öne çıktığı için tanımıştım. sonrasında ince mesajları ve fenerbahçe hakkında twitter'da çıkışlarıyla ilgimi daha da çekti. yeni nesil için önemli bir yazar olacaktır.
    kısa bir aradan sonra yazılarına yeniden başlamış, takip edilesi.
  • siyaset bilimi, tarih ve spor hakkında yazıları ile her geçen gün daha fazla karşılaştığımız yazar. tematik çalışmalardan ziyade ana akım medyada yer alması, kendisinin daha fazla kişiye hitap edebilmesini sağlar. fenerbahçe'nin geleceğini de kendisinden dinlemek gerek. spor yazılarına bir süredir denk gelemiyoruz, twitter hesabından transfer yorumlarıyla idare ediyoruz.
  • vatandan haber'de editör olarak göreve başlayan genç gazeteci. siyaset ve sporda güzel çalışmaları vardı. fenerbahçe'ye suikast girişimi haberi ile yine dikkatleri çekti.