• kendisiyle tanışalı 5 sene oldu. yaşından olgun, kendisini geliştirmeye aç ve son derece düzgün bir adamdır. epeydir görüşmüyoruz, arada twitter aracılığıyla "konuşuyoruz" ama tekrar otursak çay kahve içsek, dün bırakmışcasina oluruz, biliyorum.
  • reklam yaptığı 'leyla ile mecnun' haberiyle rahatsız etmiş yazar. 'leyla ile mecnun geri mi dönüyor' lafından prim yapanlar kervanına katılmıştır kendisi, tebrik ederiz.
  • 70'ler türk sineması ve 70'ler müziği konusunda derin bilgi birikimi olan genç yazar.
  • kim ulan bu trumb ne işe yarar derken denk geldim.herkes dergisi 'nde yazılarına devam eden ve donald trump dönemi hakkındaki yazısı ile önümüzdeki 4 seneye ışık tutan genç yazar. önümüzdeki senelerde kendisini ana akım medyada görebiliriz.
    donald trump dönemi

meger trumb bragalı degilmiş

*bu rüya arasında gökyüzü alacakaranlık
  • siyaset bilimi ve fenerbahçe hakkında yazılarıyla öne çıktığı için tanımıştım. sonrasında ince mesajları ve fenerbahçe hakkında twitter'da çıkışlarıyla ilgimi daha da çekti. yeni nesil için önemli bir yazar olacaktır.
    kısa bir aradan sonra yazılarına yeniden başlamış, takip edilesi.
  • vatandan haber'de editör olarak göreve başlayan genç gazeteci. siyaset ve sporda güzel çalışmaları vardı. fenerbahçe'ye suikast girişimi haberi ile yine dikkatleri çekti.
  • sinan oğan haberini beğenerek okudum.sinan oğan siyaset sahnesinde bir gün aktör olursa eğer,bu genç gazetecinin haberi,siyasi gazetecilik tarihinde önemli bir yer alacaktır.
  • medya sektörü ile bağı yalnızca edebiyat alanında devam eden muhterem. kendisi bir süredir danışmanlık hizmeti veriyor.

ayrıca kendisi sağlam bir ali koç destekçisidir.
hesabın var mı? giriş yap