şükela:  tümü | bugün soru sor
  • inşallah isimli şarkısı keyifli.orta seviye klibini beğenmedim.
  • link
    "sadece tek benim kadınım olacaksın. başka da kimsenin olmayacaksın." diyerek kadın katillerini sevindirmiş ses sanatçısı.
    sanatını, şarkılarını severim, çok iyi bir müzisyen.
    ama bu lafı ondan hiç beklemezdim.
    (bkz: sadece tek benim kadınım olacaksın)
  • sokak ortasında söylediği şarkı ile şahane sesi ve yorumuyla acun medyanın da ilgisini çekmiş kardeşimiz
  • aman aman bir sesi olmadığı halde sokakta söylediği şarkı sayesinde yürüyüp gitmiştir.
    fazla haktan kafalarına girmeye çalışıp macunun bokunu çıkarıyor aslında.

hakkında hayırlısı, yolu açık olsun.
  • sesi gayet iyi ve yakışıklı genç bir arkadaş. ama çok tüketiyor kendini farkında olmadan. iki günde sadece ses ile star olup sönen binlerce kişiden farklı olmayacak maalesef sonu.

bu çocukta star ışığı var mı? kesinlikle yok. ama kendi ortamını yaratan butik bir bar sanatçısı olarak kariyerine devam etse efsane olurdu bence. hatta kendi barını hergün tıklım tıklım olacak şekilde doldurur, iyi de bir gelir elde ederdi.

ama o kadar çok yerde görmeye başladık ki sıkıldık artık. her yeni videosunu gördüğümüzde tiksinmeye başladık nerdeyse.
  • gece yarısı sokağa çıkıp yol çizgisi üstünde yürürken vaaazgeeçtiiimm diye bağıra bağıra şarkı söyleme isteği duymamı sağladı bu adam.
  • instagram hikayesinde sahne aldığı mekanda bi masanın yanına gidip meşaleler eşliğinde masadakilere şarkı söyleyen sesi baya iyi ama asla sanatçı olamayacak kişidir. sanatçı kendisini dinlemeye gelenlere eserini söyler, onlar bunlar mekanımıza teşrif etmiş diye masanın ayağına gitmez... klasik günümüz şarkıcıları gibi