şükela:  tümü | bugün
  • afi$ ve kapak tasarımcısı.. bir çok derginin ve firma kataloglarının sayfalarına da imza atmı$tır. akademi mezunudur...
  • meb'e gönderdiği formülleri kanıtlayana 50 bin ytl vereceğini noter onaylı yazı ile taahhüt eden vatandaş. habere göre formülleri kanıtlayan kişilerin "galileo’nun h=gt²/2 bağıntısına ulaşımının doğru olduğunu da kanıtlamasını " istemiş. ezberci eğitime ayarı veren son beyanı da oldukça güzel:

bayraktar, ilgili ve görevlilerin öğrencilere sundukları formülleri kanıtlamak zorunda olduğunu belirterek, “kanıtlayamıyor iseler kanıtlamayı öğrensinler, öğretsinler. öğrenmek ve öğretmek istemiyorlar ise görevlerini bırakmalılar ya da bıraktırılmalı, gereği yaptırılmalı. öğrenme, öğretme yetilerini, yeteneklerini yitirmişler ise yine gereği yapılmalı, yaptırılmalı" dedi.

http://www.milliyet.com.tr/…ayana 50 bin ytl&ver=57

bunlar da bonuslar:
    (bkz: bana milli eğitim bakanını verin)
    (bkz: formülü kanıtlayana tam 50 bin ytl vereceğim)
    (bkz: vahit)
  • ezberci eğitim şeklinde çiğ ve yetersiz şekilde sınıflandırdığımız, aslen bilgiye ulaşımın değil bilginin öğretildiği eğitim sistemimize yapılan, son yıllarda gördüğüm en güzel meydan okumalardan ve değerlendirmelerden birini yapmış.
    yalnız kütlesel çekim kuvveti yasasının kanıdı ileri mühendislik fiziği gibi kol böreği temalı derslerde verilmektedir. kantinde çekmeseydik ödevleri 50bin ytl yi cepliyoduk. valla bak.
  • kendisi bizim sokakta oturmaktadır..adamda tabiri caizse kayış kopmuştur diyebilirim.. bir zamanlar sürekli bize laflamaya gelirdi ve ders kitaplarıma göz atıp kitaba birşeyler yazardı , bir yazısı beni kopartmıştır, yazı resmen şuydu ''bu hoca deli birşey bilmiyor''

bi zamanlarda boş bidon şişeleri toplayıp dükkanında biriktirirdi, hiç anlam veremediğim bir olaydır dükkanda bidon şişelerinde adım atılcak yer yoktu.

50 bin ytl verebilecek bir durumu olduğunu sanmak zordur lakin emekli binbaşıdır ve bir apartmanı vardır...bunları geçtim formül sallama olabilir ki büyük ihtimal...yani kısaca adam ya tarihe geçebilecek büyük bir fizikçidir ya da kendini öyle sanmaktadır...

yaptığı ezberci eğitime karşı olan beyanına da çok şaşırmış olduğum muhteremdir kendileri.
  • ankara üniversitesinde öğretim görevlisi olan mehmet bayraktar'ın islam'da evrimci yaratılış teorisi adlı bir eseri mevcuttur.
  • tiyatrocu, oyuncu, sahne dışı'nın gedikli üyesi. oyunculuğu seviyor güzelinden de yapıyor. televizyon dünyasına da yavaştan adımını attı. unutma beni dizisinde oynadı şimdi de başka rollere aday. haydi bakalım diyoruz gözlerinden öpüyoruz. ha ayrıca kendisinin en büyük hayali ezel'de ramiz'in gençliği olmaktı kısmet olmadı ama behzat ç'de behzat'ın gençliğini de oynayabilir *

başka detay gerekirse kendisi winston soft'un tadını almış arkadaşlardandır. kısa filmlerde oyunculuk yapmayı aslında her yerde oyunculuk yapmayı sever. yani gönül adamıdır...
  • aile bakanlığından ayda 850 milyar lira cukkalayan bayraktar inşaatın küstah patronu: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/28469037.asp

"binayı toptan kiraladıkları için fiyatı ucuz tuttum. yoksa yanındaki binanın metrekaresini şu anda 52 liradan kiraya veriyorum. bakanlık bugün çıksa orayı da 52 liradan kiralarım”

veriyorum dediği bina, 3 yıldır bomboş. milleti soymayı ahlak haline getirmiş adamda utanma ve arlanma olmasını beklemek de ayrı bir iş tabi.
  • kesinlikle çok kültürlü dolu bir adam kendisi. profesorlüğün yakıştığı ender insanlardan. ayrıca adım gibi eminim bu adam deist.
  • burada bahsedilmemiş olduğuna pek şaşırdığım, islami araştırmalar dergisinde 2007 yılında yayınlanmış iki adet çok önemli makalesi bulunan profesör.

"dinlerarası diyalog ve başkalaştırılan islâm" isimli makale için link

"kur’an ve sünnetin dinlerarası diyaloğa alet edilmesi" isimli makale için link
  • katili suriyeliler olmayan kişidir.

kimler olduğunu biliyorsunuz, yazdırmayın şimdi.