şükela:  tümü | bugün
  • aynı zamanda muharrem ince'nin çatı adayı olan zatın eylemi.

edit:e tabi kaynağa da bakarsak; söylemiş olduğunu kesin söyleyemeyiz.
  • chp düşmanı chp'lileriçin harika bir gelişme. atatürk'e ana avrat düz giderse genel başkan bile olabilir mehmet hafız.
  • ulusalcı-kemalistler için yeni sakız. bir süre daha ülke ve vatandaş sorunlarına ilişkin hiçbir politika üretmeden konuşabilmenin; kendilerini takip etmeye mecbur bıraktıkları emekli veya muvazzaf asker/sivil bürokrasiyi ve beyaz türk kitleyi maniple ederek gündemde kalmanın, yolunu buldular...varlıkları dahi hemen her şeye ve herkese zarar bunların bir de hiç utanmadan o lüzumsuz, o kimseye faydası olmamış/olmayacak, o ırkçı ideolojik söylemleri siyasi alanı meşgul ediyorlar.
  • 24 haziran 2018 seçimlerinde atatürk'ün kurmuş olduğu cehape tarafından aday gösterilerek meclise giren zatın sarf etmiş olduğu sözlerdir. aynı zamanda tatlısu solcusu deyiminin karşılığıdır, lan adam zamanında cehape sosyalist enternasyonelden atılsın diye kampanya başlatmış, şimdi vekili...
  • mustafa kemal atatürk, anüsü dışkılı biri tarafından laf edilerek karalanacak ya da küçültülecek bir insan değildir o yüzden çok şey yapmamak lazım.
  • atatürk: tmm
  • tamamen yalandır.

bir ak partili olarak ben bile bu iftiraya inanmıyorum. çünkü olayı araştırıp gerçeği öğrendim.
  • kaynak? yoksa kaynak olmadan mi yazildi?