• 2008 kırkpınar yağlı güreşleri'nin ağasıdır. 2007'deki güreşlerde 250 bin ytl vererek ağa olmuştur. biraz ucuza kapattı gerçi ama olsun, maksat hizmet...
  • yardımsever bir insandır. bucak'ın zenginleri içinde en popüler olanı ya da popüler olmayı en çok sevenidir.

ilçedeki anadolu öğretmen lisesini yaptırmıştır, devlet hastanesinin poliklinik binasını yaptırmaktadır. muhtemelen başka başka şeylerde yaptırmıştır benim bilmediğim. allah razı olsundur kendisinden.

2007 yazında kırkpınar ağası olup, yöresel kıyafetle ortalıkta epey dolanmıştır.

geçen gün okula servisle giderken simit almak için yol üstündeki fırında durduğumuzda fırından çıkan amcayı görüp "tanıdık geldi bu adam" diye düşündükten sonra metalik gri mercedesine binince jetonum düşmüştür.
  • (bkz: mehmet cadıl anadolu öğretmen lisesi)
    yurt binası ile bitişik bir okul olup güzel öğretmen öğrenci ilişkilerinin kurulduğu eğitim yuvası. yurt ortamı da pek güzeldir

okulun banisi olan hayırsever işadamı mehmet cadıl, okulda düzenli olarak etkinlikler düzenler: aşure günleri, simit dağıtım günleri vs...
hesabın var mı? giriş yap