şükela:  tümü | bugün
  • sinema ve tv sektöründe çalışan biri olarak beni aşırı rahatsız eden kişilik. denizli belediye başkanı osman zolan’ın danışmanı ve belediyenin tüm işlerini yapan bir prodüksiyon şirketi var sanırım. ancak yetinmemiş olacak ki; sosyal medya hesapları üzerinden yalan dolan haberler paylaşarak şirketine haksız kazanç elde etmekte. muhteşem yüzyıl ve çukur gibi ses getiren dizilerde hiçbir görevi olmamasına rağmen bazı sahneleri kendisinin yazıp çektiğini iddia eden ruh hastası arkadaşımıza ilgili şirketlerden yalanlama geldi ancak herhangi bir yaptırım uygulanmadı belediye tarafından. işe emek harcayan, kafa patlatan senarist ve yönetmenlere yapılan bu haksızlığı kınıyor, ilgili kişinin rezil olmasını diliyorum tüm kalbimle. çünkü ben bu işin emekçisiyim, setlerde sabahlara kadar çalışanım, uyuyacak yer bulmak için 5 dakikalık fırsatı bile kollayanım. yok öyle hırsızlık aslan parçası!

kaynak
  • ay yapım tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulduğu iddia edilen yandaş medya hedesi...
  • hukukçudur. mçs fikir sanat ajans başkanıdır. akp nerede seçim kaybedecek olsa akla gelen ilk isimdir. bugüne kadar seçim kaybetmemiştir. bu yüzden herkesin hedefidir. bir bakarsın istanbul'da film setinde bir bakarsın batman'dadır. kimse ulaşamaz ama bir bakarsın gariban bir adamla oturmuş yemek yiyip, sohbet ediyor. kendisi ilginç bir kişiliktir.
  • aslında istanbul hukuk mezunu olmasına rağmen reklamcı olarak bilinir. başta tüsiad olmak üzere pek çok kurum ve kuruluştan ödül alan mçs fikir sanat adında bir reklam ajansı bulunmakta ve akp'nin seçim kampanyalarını yerel bazda farklı şehirlerde yürütmektedir. osman sınav'a yakınlığı sayesinde sinema sektörüne girmiş ve kısa sürede pek çok büyük projeye imza atmıştır. bunların başında da kurtlar vadisi gelir.
  • meyve veren ağacı taşlamanın ve göz önündeki birine asılsız ithamlarda bulunmanın en tipik örneklerindendir. bu kadar hedef olmasına rağmen kimseyle muhatap olmaması da ayrı bir tez konusu.
  • tarihi yarımada'nın koordinatörlüğü görevini yapmış, ayasofya'nın trafiğe kapatılmasında etkili olmuştur. eyüp'teki tarihi konakların restorasyonlarını yapmıştır. türkiye'de açık hava reklamcılığının önde gelen isimlerdendir. termal iyi gelir projesi ile birlikte pamukkale turizminin gelişiminde de katkıları bulunmaktadır.