şükela:  tümü | bugün
  • denizlilidir. istanbul hukuk'u birincilikle bitirmiştir. not rekorunun halen kırılamadığına dair rivayetler vardır. türkiye gazetesi ve tgrt haber'de çalışmıştır. şu anda reklamcılık ve danışmanlık yapmaktadır. uzmanlık alanı seçim kampanyaları ve büyük organizasyonlardır. eskişehir, erzurum, konya ve antalya'daki büyük açılışları o'nun ajansı yapmıştır. pek çok dizi ve filmde imzası vardır.
  • maaş ne kadar bende işe başlamak istiyorum dediğim başlıktır, en son adnan hoca nın kedicikleri böyle öve öve bitiremiyordu. [(bkz: 7 haziran 2018 eksi sozluk rezaleti)daha sonra bi ziyaret edin.]
    ekşi de böyle durumlar nedense midemi bulandırıyor o kadar çaylak beklerken kapıda.
  • hakkındaki başlıkta 9 entry görüyorum*, ne hikmetse bunların tamamı da olumlama-övümleme entry'leri. bariz reklam/ajans çalışması olduğu belli entryler, hiçbir doğallığı yok hakkında yazılanların.

(bkz: #77811304) burada bahseden arkadaşın eleştiri entry'si ise silinmiş. kendisi bir hukukçu ve iddialara göre çevresi de geniş* olduğu için rahatlıkla aleyhteki entryleri sildirebiliyordur diye düşünüyorum.
  • bu iş yalnızca kendisiyle bitmez. babasının rahmetli dedesinden fransız ve isviçreli hukuk adamları yardım istemişler, modern medeni hukuk'un temelleri böyle atılmıştır. kendisi hukukçu olmasına rağmen cern'de sıklıkla misafir bilim adamı olarak kabul edilir. higgs bozonu'nun isim babalarından biridir. denizli'de 10 battaniye gücündedir. her an mutfaktan elinde çayla çıkıp sizi şaşırtabilir. kimsesizlerin kimsesidir. reis'in arkasındaki adamdır. reis'in iplerinin elinde olduğu söylenir davos'da kulislerde. isminin sonuna sav sas yazmak sünnet olabilir.
  • gq dergısının yaptıgı yarısmada yasayan en degısık ınsan secıldı. oylamaya dunyanın degısık ulkelerınden katılan kabzımallar, cok kolay bır secım oldugunu soyledıler.
    gecen sene fransa cb macron tarafından legıon de dumur odulune layık goruldu. bu odul tum fransayı dumura ugrattı.
    uber bırı harıka menemen yapar .
    herseyın en ıyısı.
    kendısı modern bır noel baba.
    dale don dale sarkısını don omar ıcın kendısı bestelemıstır.
    turkıyeye makarena dansını getırmıstır.
    gozlerı kapalı sms yazabılmektedır.
  • hangi dizide imzası var açıklasa da öğrensek dediğim çukur gibi yapımlarda kendisinin de tuzu olduğunu iddaa edip dizinin yapımcıları tarafından yalanlanan şahıs.
  • tahminen başlığı altında bulunan ilk 8-9 entry, kendisinin paralı itleri tarafından yazılmıştır. yani hukukçudur ama reklamcıdır ve köpek besler.
  • sözlük yönetiminin akp yönetimi ile ortak özelliklerini farkeden bu cin reklamcı akpli belediyelerde bulduğu ortamı ekşisözlükte de biraz yeşillik göstererek bulabileceğini zannetmiştir. ancak unuttuğu şey ekşisözlük yazarlarının ekşisözlük yönetimine benzemediğidir.
    burdan sana ekmek çıkmaz koçum