• akp bir insan tasarlasaydı prototip olarak kendisini seçerdi herhalde. adamın yüzüne bakınca insanın zihninde akp beliriyor.
  • bu ülke ne çektiyse rizeli ve trabzonlu siyasetçilerden çekti sözünü bir kez daha haklı çıkartan kişi.
  • kendisini görevden alınması münasebetiyle tanımış bulunduk.
    (bkz: başkanlık sistemi)
  • bunun katıldığı bir etkinlikte yer aldım. işte haberleşme, türksat, uydu falan var içerik olarak. önüne koyulmuş bir yazı, okuyor. işte uydu attık atıyoruz falan. etkinlikte uydu dünyasının guruları var vs.

kendisini tanımam. eski karayolları müdürü sanırım. o konulardaki bilgisine, tecrübesine lafım yok. işin ehli bir insan da olabilir, bilmiyorum.

fakat bu bakanlığın ikiye ayrılması gerekmiyor mu? yani bu adam belli ki bu konuda birşey bilmiyor. uydu konusunda bilgili biri gelse o da limanlar, köprüler vs. anlamayacak.

yol,köprü, demiryolu kısmını ayırın işte şu telekom olaylarından. bana çok saçma geliyor bu bakalnlığın bu 2 konuya da bakması.
  • adamın okuma yazması yok gibi. üniversite mezunu olduğuna bakmayın, geçen bir toplantıda üç katlı tüneli mi ne anlatıyordu önündeki kağıdı okuyamıyor. ne vurgu ne tonlama. sanki çamlıhemşin'de bir kahvehaneden gelmiş de sunum yapıyor gibiydi. bu kadar düşük profil ancak akp döneminde olurdu zaten.
  • ''bu sistemin olmamasından dolayı demiryollarında işletme yapılamaz diye bir şey yok. bilgilerinize sunuyorum. kazadan sonra ‘sinyalizasyon olmadığı için bu kaza oldu’ gibi değerlendirme yapanlar doğru bir değerlendirme yapmıyor.''
    demiş...
    sonra da
    ‘bu trenlerde bu sistem var mıydı?” sorusuna ise ‘bu soru doğru bir soru değil’ yanıtını verdi.
    bu soru doğru bir soru değil!!! evet zaten size soru sormak suç. doğru soru nasıl oluyor acaba? cevabını veremeyeceğiniz sorular doğru soru olmuyor! gazeteciye soru sormayı öğretiyor...
    yazık bu ülkeye... eşim izmit'e trenle gidecekti sakın dedim... otobüsle git trenle gitme... tcdd'yi ne hale getirdiniz yazık utanın...

kaynak: https://www.sozcu.com.tr/…-ilgili-aciklama-2795927/
  • kanal istanbul ilk ihalelerinin yaşatmış olduğu algının verdiği zararın faturası olarak görevden alınan bakan.
  • avrasya tüneline yapılan %56'lik zammın gerekçelerini açıklayacak sanıp, trabzon-fener maçı için mikrofona "inşallah bu sene trabzonspor'umuz şampiyon olacak" diyerek bu ülke vatandasina geri zekalı muamelesi yapan bakanın biri.

kendisine ileri geri konuşanlara kızmasın. ülkede o kadar çok spor yorumcusu varken, sayıyla 1 adet ulaştırma bakanının rolleri değişip takım amigoluğuna soyunması vasıflı insan davranışıysa ben insanları çözememişim
  • gelecekte: ankara’daki tren kazası sonrasında sinyalizasyon meselesi hakkında yaptığı skandal açıklamalarıyla hatırlanacak olan akp iktidarının güncel ulaştırma ve altyapı bakanı.
  • sinyalizasyon olmasa da olur demiş.

doğrusu sinyalizasyon olmazsa ölür olacaktı. ama üzerinden oy kazanamayacaklari ölümler akplilerin zerre umrunda olmadığı için bu söylemi çok normal.
hesabın var mı? giriş yap