şükela:  tümü | bugün
 • youtube'dan kpss calisirken denk geldiğim,ön yargıyla ilk dersini dinlediğim sonra müptelası olduğum,ders videolarını film izler gibi izlediğim,üslubu ve anlatım tarzı ile yüz kaslarımın sıkça çalışmasını sağlamış,yakışıklı,karizmatik tarih hocası. kendini gerçekten tarihe adamış,arapça,farsça,rusça ve ingilizce bilen çok kaliteli bir insan aynı zamanda. kol saati bile buram buram tarih kokuyor. kendisi sayesinde 27 soruda 27 doğru yaptım. konuyu anlatırken soru tiplerini vermesi zaten olayın kilit noktası. kpss denen illetle boğuşmak ve mesleğinize kavuşmak istiyorsanız,kesinlikle kendisini izleyin derim. ayrıca hakettiği değeri göremeyen bir hoca. izlenme sayısı diğer sözüm ona kendini tarih profesoru zanneden tarih hocalarının yaninda düsük kalıyor. umarım sayemde bir kac kisi okur, tanınmasını ve daha çok hayır duası almasını sağlarım :)
 • 2002 den bugüne kadar sayısalcı olan , sözel özürlüsü ezergeçeruz u bile 2 saatte tarih hastası yapmış hocadır. ülkenin böyle hocalara ihtiyacı var işte. hayatımda ilk defa tarihten yüzüm gülecekmiş gibi hissediyorsam sebebi kendisidir.
 • tarih dersini sevdiren adam.
 • yakışıklı, karizmatik ve balkanların ve küçük orta doğu'nun mükemmel tarih hocası.
  kendisiyle birlikte yavuz sultan selim hayranlığım arttı da arttı, adamın ilmine yetişemiyorum. anlattıklarının bin katı kadar anlatmadığı da var. o kadar komik ki bazen esprilerine gülmekten derse odaklanamadığım bile olmuştur.

  nasıl güzel bir insansın ya, hakkaten aldığın parayı gani gani hak ediyorsun. daha çok kazanman ve daha çok hak ettiğin değeri görmen dileğiyle.

  "bi-lin-ceeeek"
  "şimdi ben çeviriyorum what's the fuckin'going on? demişler; yani lanet olsun."

  türklerin taharet anlayışını, haremi, yavuz sultan selim'i ve özellikle ilk türk devletlerini harika anlatır. önemli notlar ay yıldızlıdır.

  "bi-liiiin-ceeeeek."
 • tarih derslerini pek sevmeyen, dinlemeye tahammül edemeyen dinledikçe sıkılan sıkıldıkça bunalan bir tipim. lakin youtube'da takılırken videolarına denk geldim bu hocanın. onun tabiriyle abem bu nasıl anlatış tarzıdır. bu nasıl üsluptur...
  emrullah zoomla orayı.
  abem bunlar bilinceeek
  hadi len düdüklü makarna
  ay yıldız çakıyorum buraya
  ve daha niceleriyle gönlümüze taht kurmayı başardınız hocam.
  insan dinledikçe mutlu oluyor.
  hocam her şeyin hakkını vererek anlatıyor. olayları basite indirgemeden hikayeleştirerek akılda kalıcı olmasını sağlıyor. diksiyonu, kendine has üslubu, tavırları her şey... ha bir de değinmeden geçmeyeyim yavuz sultan selim'i öyle güzel anlattı ki anılara arşivledim izlediğim an.
  sizi seviyoruz hocam. umarım hak ettiğiniz yerlere gelirsiniz.
 • instagram canlı yayında denk geldiğim ve youtube tarih videoları ile stand-up gösterilerini izlediğim kıymetli hoca. ders çalışırken yorulunca tarih dinleyerek dinleniyorum. zaten kendisi de diyor. “ çayını doldur, çekirdeğini al arkana yaslan ve dinle”. sınav formatına uygun ezbere değil daha çok yorumlamaya yönelik neşeli, keyifli ve öğretici anlatımı için teşekkürü kendisine borç bilirim. allah razı olsun hocam
 • muazzam bir tarih anlatıcısı. pek çok videosunda çok önemli bilgiler öğrenirken, bir yandan da kendine has üslubu ile size hunharca kahkaha attırır :)
 • 2019 kpss için tarih tekrarını kendisine ait olan genel tekrar ve soru çözüm videolarından yaptığım muhteşem hoca.
  üslubu,espri yeteneği,gözlem gücü, verdiği örnekler ile oldukça keyifli ve akılda kalıcı bir anlatım sağlıyor.
 • 2019 kpss'de tarihin anasını ağlatmama sebep olan adam.

  allah senden razı olsun müthiş adam. yolun açık bahtın pak olsun.

  müthiş bi tarihçisin hocam.
 • türk kızıyla ilgili hikayelerinde ve kızdığı zamanlar ki hallerinde yarım yarım yaran tarih hocasıdır. severek izliyoruz hocam