şükela:  tümü | bugün soru sor
 • youtube'dan kpss calisirken denk geldiğim,ön yargıyla ilk dersini dinlediğim sonra müptelası olduğum,ders videolarını film izler gibi izlediğim,üslubu ve anlatım tarzı ile yüz kaslarımın sıkça çalışmasını sağlamış,yakışıklı,karizmatik tarih hocası. kendini gerçekten tarihe adamış,arapça,farsça,rusça ve ingilizce bilen çok kaliteli bir insan aynı zamanda. kol saati bile buram buram tarih kokuyor. kendisi sayesinde 27 soruda 27 doğru yaptım. konuyu anlatırken soru tiplerini vermesi zaten olayın kilit noktası. kpss denen illetle boğuşmak ve mesleğinize kavuşmak istiyorsanız,kesinlikle kendisini izleyin derim. ayrıca hakettiği değeri göremeyen bir hoca. izlenme sayısı diğer sözüm ona kendini tarih profesoru zanneden tarih hocalarının yaninda düsük kalıyor. umarım sayemde bir kac kisi okur, tanınmasını ve daha çok hayır duası almasını sağlarım :)
 • tarih dersini sevdiren adam.
 • yakışıklı, karizmatik ve balkanların ve küçük orta doğu'nun mükemmel tarih hocası.
  kendisiyle birlikte yavuz sultan selim hayranlığım arttı da arttı, adamın ilmine yetişemiyorum. anlattıklarının bin katı kadar anlatmadığı da var. o kadar komik ki bazen esprilerine gülmekten derse odaklanamadığım bile olmuştur.

  nasıl güzel bir insansın ya, hakkaten aldığın parayı gani gani hak ediyorsun. daha çok kazanman ve daha çok hak ettiğin değeri görmen dileğiyle.

  "bi-lin-ceeeek"
  "şimdi ben çeviriyorum what's the fuckin'going on? demişler; yani lanet olsun."

  türklerin taharet anlayışını, haremi, yavuz sultan selim'i ve özellikle ilk türk devletlerini harika anlatır. önemli notlar ay yıldızlıdır.

  "bi-liiiin-ceeeeek."
 • kpss 2018 icin cektigi videolar, osmanli dusunce akimlari haric harikaydi. dusunce akimlari sorusuna da sadece genel tekrar videosunda deginmemisti. ben de cikmaz diye yanilip, tekrar donup okumamistim. oteki yandan da o soruyu yazana "hadi lan tereyagi!" demek istiyorum.

  youtubedaki diger hocalara saygisizlik etmek istemem ama celal hocanin ogretme ve alaninda yetkinlik konusunda ustune yok. mizah konusunda zaten tek. videolari 2x e alip sinav gecmesine ragmen eglencesine izliyorum :)