şükela:  tümü | bugün
 • akp'nin manisa milletvekili.. şöyle de bi şey var kendisi hakkında :

  http://www9.gazetevatan.com/…id=144943&categoryid=1
 • oturduğu milletvekili sıralarından muharrem ince'ye sözlü sataşmada bulunmaya çalışan ve ağzının payını alan. "milletin" vekili, benim değil.
 • resmi biyografisi tbbm sitesinden alıntıdır:

  http://www.tbmm.gov.tr/…rimiz_sd.bilgi?p_sicil=6241

  türkiye büyük millet meclisi 23. dönem milletvekili - manisa

  mehmet çerçi, 31 ekim 1960'ta izmir'de doğdu. babasının adı ibrahim, annesinin adı ümmügülsüm'dür. tıp doktoru ve öğretim üyesi; istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi'ni bitirdi. ihtisas eğitimini konya selçuk üniversitesi tıp fakültesi patoloji anabilim dalı'nda tamamladı. ankara çankaya belediyesi'nde ve bursa il sağlık müdürlüğü'nde tabiplik yaptı. celal bayar üniversitesi tıp fakültesi patoloji anabilim dalı'nı kurdu ve yardımcı doçent doktor olarak öğretim üyeliği görevinde bulundu. serbest hekim olarak çalıştı ve bir şirkette yöneticilik görevi üstlendi.

  22. dönem manisa milletvekili. 22. dönem'de parlamentolararası birlik (pab) türk grubu üyesi oldu. 23. dönemde de bu görevi halen devam etmektedir. ingilizce ve orta düzeyde fransızca bilen çerçi, evlidir.
 • kamer genç'in fethullah gülen tehlikesine dikkat çektiği 2009 tarihli video'da hocaefendisine edilen laflara dayanamayarak rahmeti kamer genç'e saldırmaya kalkışan, sürekli bağıran fetöcü terörist, sözde belediye başkanı hain.

  şimdi ise vatansever görüntü içine bürünmüş, 15 temmuz ve şehit edebiyatı yapan bir zübük olmuş.