şükela:  tümü | bugün
  • sağır oda'nın imamı, kocaeli büyükşehir belediyesi şehir tiyatroları oyuncusu.
    sahneye koyduğu bir kaç tane oyun da var.

http://www.kocaeli.bel.tr/…asp?islem=incele&lid=179
  • 29 mart 2009 yerel seçimleri'nde milliyetçi hareket partisi'nin ankara mamak ilçesi belediye başkan adayı, devlet eski bakanı. yozgatlı olması, yozgatlı nufüsun yoğun olduğu mamak ilçesinde onun için bir avantaj gibi görünüyor.
  • 2009 yerel seçimlerinde mhp'nin mamak belediye başkan adayı. ayrıca kendisinin seçim otobüsünde yazan sloganı yaratıcılık konusunda bence bir numara.

"mamak ya da olmamak işte bütün mesele bu!"
  • bursa ve çınarcık'ın sevilen solisti. şimdi de eskişehir'in en sevilen solisti olmuş. ben zuhal topal'la izdivaç'ın yalancısıyım...
  • iffet'in babasını canlandırmaktadır.
  • iffet'in babasi rolundeki oyunculuguyla bu sene emmy odulunu bile alabilir, o kadar soyluyorum..
  • türkü dostu büyük oyuncu. ayrıca çok iyi şiir okur kendisi.
  • bursa fen lisesi müdür yardımcısı.
  • politikacı olanı, türkiye cumhuriyeti hükümetleri’nin birinde kabine üyesi olarak bulunmuş şahsiyettir. hükümet üyesi olarak görev alışına ilişkin bilgiler aşağıdadır:

s.n./kabine/görevi/görev başlangıcı/görev bitişi/seçim çevresi/partisi/görev süresi/toplam görev yapma süresi
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1. 48.hükümet/devlet bakanı/23 haziran 1991/20 kasım 1991/ankara/anap/4 ay 27 gün/4 ay 27 gün

not: resmi değil bu verilen süreler, ben saydım ve yazdım. nasıl saydım? bir yılda 12 ay var kuşkusuz ve her ay (istisnasız) 30 çekiyor.
  • aşağıdaki dizi ve filmlerde rol almış, son olarak istanbul sokakları'nda gördüğümüz, rolünün hakkını fazlasıyla veren über sanatçı. adam rol yapmıyor adeta yaşıyor. tiyatro kökenlilerin hali bir başka oluyor...

diriliş ertuğrul, mahmut ile meryem, şeytan-ı racim, güzel çirkin, böyle bitmesin, iffet, hanımın çiftliği, aynadaki düşman, menekşe ile halil, sağır oda, kırık kanatlar, mühürlü güller, kasabanın incisi, kurtuluş, peri kızı, tembel ahmet.