şükela:  tümü | bugün
46 entry daha
 • istanbul'da çalıştığım yıllarda çalıştığım hastanenin acil servisine kendisinden yaşça bi hayli küçük genç bir kadınla gelmiş oyuncu. o zaman onu tanımamıştım, sonradan şu diriliş ertuğrul dizisinde görünce tanıdım. anladığım kadarıyla kendisi şu sıralar vatan, millet, afrin, zeytindalı filan muhabbeti yapıyor. ama diğer taraftan adı da şu çiftlikbank olayında geçiyor.

  tanım: yerli ve milli oyuncu.
 • bu kadar mağdur varken, bu adamın elini kolunu sallayarak gezmesi şaşılacak şey. herşey ortaya çıkmışken, ortada onlarca video ve görüntü varken, bu gibi adamlar "ben yapmadım miki yaptı" diye nasıl ortalıkta dolanabiliyorlar, hayret!

  hadi parayı alan aldı kaçan kaçtı anladık. zaten öyle olacağı en başından belliydi. peki bu organizasyonda, insanların güvenini sağlamaya yönelik bu gibi kişilerin kullanılması pas mı geçilecek? bu adam bu işi bedavaya mı yaptı? onca nâra, nutuk, alkış, övgü, onca mesai, tosun paraları alıp kaçsın diye miydi?
  evet. belki de ondandı.
 • burada görüleceği üzere konuşmalarına allah’ın doksandokuz ismiyle başlayan son din vatan millet sakarya bükücü mal turnosolü. hayır besmele çekiyor oradaki rahman ve rahim isimleri yetmiyor ulan geri kalan doksanyediyi de ekleyeyim bu enayiler iyice yutsun zokayı diye doksandokuza tamamlıyor. inanılır şey değil efenim.
 • mehmet aydın'ı alkışladığı an ile akıllarda yer edinmiştir.

  https://youtu.be/-5jamejqmfw?t=30