şükela:  tümü | bugün
460 entry daha
 • virüsü nüfusu azaltmak için allah'ın gönderdiğine inanan über bilim insanı. zaten böyle müthiş bir bilim ülkesinden böyle adamlar çıkmaşı şaşırtmıyor. oytun denen erbaşı canlı yayında rezil edince çok büyük adam zannedilip göklere çıkardınız. şimdi gelecek biri "adam profesör, sen nesin dalyarak?" diyecek. e amına koyim bu oytunun da 280 tane makalesi yok muydu. türk akademisyeninin ne sik olduğu ortada arkadaşlar.

  biz hâla "allah yaradmış, gurban olduğum yav." modundaki adamlardan bilim kurulları oluşturalım. nüfusunun %60'ının ateist olduğu güney kore, ülkesinde virüsün yayılmasını durdursun.

  saçmalama anları: https://m.youtube.com/watch?v=-fmjsmn_op4
 • sen çık o kadar akademik kariyer yap, yayınlar yap, toplumun her kesimini salgınlarda bilgilendir, yaptığın hizmetle devlet üstün hizmet madalyası alacak pozisyona ulaş, sonra dalyarağın biri çıkıp, allah dedin diye seni eleştirsin.

  aynen beklediğin gibi soruyorum, sen kimsin dalyarak. mehmet hoca orda ünlü bir teoriden bahsediyor, virüsün doğasını ve rolünü anlatırken. sen doğa dersin, o tanrı der. koduğumun salağı ya. 2020 de bir pandemi esnasında uğraştığımız dalyaraklara bak.

  tanım: şu dönemde yaptığı hizmetleti kırk siyasi gelse bin yılda yapamaz dedirtecek cinsten olan hocamızdır. bilgisiyle, cahil karanlığının ortasında elinde çıra gezmektedir. aydınlanmak dileğiyle.
 • bence adamcağız orada halkın anlayacağı dilden konuşmuş. bilen bilir, her program boş insanların karşısında bilimi savunacağım diye deliye dönüyor adam.
 • bu adamı "deve sidiği için iyi eder" diyen yavşaklarla bir tutanlar görüyorum. yapmayın, etmeyin. adam oytun gibi gevvvşeklerin taşı attığı kuyudan çıkardı hepimizi bilinçlendirdi. hem de konusunda uzman bir profesör.

  kuran okuyun virüse iyi gelir de demiyor. gayet halkın anlayacağı bir şekilde anlatıyor.

  buradan size ekmek çıkmaz ateyizler
 • bir sonraki aşamasında, "kainattaki mucize deve sidigi" konulu bir makale beklediğim kişi.
 • ülkede çeşitli kelimeleri dediğin anda seni afaroz edecek çeşitli gruplar var. bu kelimelere örnekler: allah, din, atatürk.
  eğer bunlardan birini kullanırsanız allerjik bir kesim tarafından, diğerini kullanırsanız diğer allerjik kesim tarafından yerin dibine sokuluyorsunuz.
 • allah demesinde sıkıntı yok ki. sonuçta bazı dinini bilmez yobazlar gibi dua ile çözeceğiz demiyor. bilim ile çözmeye çalışıyor ki bu da tevekkülün gereğidir.
 • bilim delille yapılır.

  korona virüsü allah yolladı diyorsa diyeceğim tek şey var:

  (bkz: çıkar göster)
 • son günlerde hep halk tv’de gördüğüm hoca.
1 entry daha