şükela:  tümü | bugün
244 entry daha
  • ıçinden geçtiğimiz bu çok bilinmeyenli süreçte, alakalı alakasız her soruya verdiği cevaplarla ve kesinliği kanıtlanmamış hiç bir bilgiyi onaylamayan, tüm cevaplarını bilime dayandırarak veren, izlerken güven veren hocadır. gerisi allah' la onun arasındadır. severek izliyorum.
  • dindar olduğu söylemlerinden belli olunca ekşi ateistlerin lincine uğrayacağı kesinleşen tıp insanı.

(bkz: ateist yobaz)
  • ahmet hakan’ın varlığından dolayı izleyemediğim hocam. bir insan bu kadar mı beceriksiz, hazırlıksız ve cahil olur. hiç sevmiyorum seni ahmet hakan.
  • son günlerde beni şu an burada olan kadar bi rok’un 180 derecesi güldürmüştü.

sıla’nın samimiyetsizliğinden beter samimiyetsizsiniz hamınıza koim hahahhaabcmcmöx yemin ederim çok eğlenceli yaa amk dar görüşlü komplekslileri sizi.

inançlı da inançsız da olsa bu işin ehli olduğu hissedilen sinirli kraldır bu hoca benim gözümde.
  • virüs konularında türkiye'de dinleyeceğiniz 2 kişi varsa biri mehmet ceyhan hocamızdır.
  • hocamız allah'tan bahsetti bütün oytuncuların yüreğine su serpildi bu kadar sığ görüşlü ve fırsatçısınız işte.
  • (bkz: ağam eğlenir bizle)

bence hoca allah değil evrim demek istiyor ama diyemiyor.
    çünkü şöyle bir paradoks oluşuyor söylediğinde:
    allah'ın herşeye gücünün yettiğine iman ediyoruz. ama nedense 7 milyar insanı yaratabilirken onlara yetecek besini yaratamıyor ve yarattığı bir kısım insanların canını almak için virüs yaratıyor.
    buna doğa kanunu, evrim kanunu demek yemediği için allah diyor ve inanıyorsa şirke dört nala koşuyor.
  • hoca tedbirleri artırın diyor,1.5 milyon insanin hala toplu tasima kullandigi yerde başka türlü bu virüsü durduramazsınız diyor

sokağa çıkma yasağı ilan edin diyor.
  • son şeriat bükücü chp'lilerin nasıl izlediğini anlamadığım profesör.

(bkz: cnntürk)*
  • virüs ve depremler nedeniyle insanların öldüğü bir gerçek..

geriye virüsü veya depremlerin nasıl olduğuna kalıyor.. hoca allaha inanıyor.. ona bağlıyor.. inanmıyanlar doğanın kanunu diyor.. ama sonuçta insanlar ölüyor mu ölüyor.. e o zaman size ne nasıl olduğu.. sonuca bakın siz..

adam gibi bilim adamıdır.. o kadar..
167 entry daha