• supersport'ta yayınlanan "10 numara" adlı spor programında atıp tutan radikal gazetesi spor yazarı. fenerli olduğundan şüphe duymamakla birlikte sinir hastası olduğundan şüphe duyuyorum. zavallı serra demirkolun neden ekranda bir ölü gibi gözüktüğünün cevabı...
 • turkiye'deki en iyi mac analizlerini yapan insan..
 • galatasaray lisesi mezunudur
 • fener'li olduğunu bilmiyordum, yazılarında ahmet çakır gibi amigoluk yapmadığı içindir. bir elin parmağı kadar sayıdaki kaliteli spor yazarlarından biri.
 • galatasaray lisesi hazırlık ve 6. (orta 1) sınıflarda okurken sınıf maçlarında birçok maçta durdurduğum hatta kimi zaman kızdırmış olduğum 80li yılların başlarının acar forveti, 2000li yılların değerli futbol yazarı. gsl 1989 mezunları için yazık ki çok erken (6. sınıf) çaktı, ama belki çakmasaydı eşi serra ile tanışamayacaktı. (bkz: kader)
  fenerbahçe'ye "mantık çerçevesinde" bağlı, diğer takımlara karşı ılımlı hatta olumlu yaklaşıma sahip, yakın dönemde milliyet gazetesinde maçın gelişimini anlatan "90 dakika"yı yazmaya başlayan; papağan gibi aynı ifadeleri kullanan (alan daraltan savunma kurgusu, kollektif uyum, skor avantajı) ömer üründül, yazılarında çok kötü bir islam çupi taklidi olmaktan öteye gidemeyen erdoğan şenay artık izin verseler de maç eleştirileri ve maç öncesi analizleri yazsa diye düşündürten, klasik deyimle "istikbal vaad eden" futbol yazarı.
 • itu makina fakultesi dekani. malzeme kursusu profesorudur. gur sesli bir hocadir kendisi.
 • sadece turk futbolu uzerine degil, avrupa ve dunya futbolu uzerine de ciddi analizler yapabilen, gunumuzdeki 3-5 kaliteli futbol yazarindan biridir. ozellikle cl*maclari ve ulusal maclar oncesi rakip takimlarin etud ve analizlerini yaparak gercek futbol seyircisine dogru bilgiler aktarmakta ve maclarin degi$ik bir gozle izlenmesine yardim etmektedir.
 • radikal futbola yazdığı yazılarla fenerbahçenin gerçeklerini ortaya koyan insan. onun yazdıklarını okuduktan sonra nasıl fenerli olunur saşıyor insan.
  17 eylül 2002 tarihli radikal futbol dergisindeki "rejim sorunu" yazısında fenerbahçe ile galatasarayı kıyaslamıstı. yazının sonu şöyle bitiyordu:
  "bütün bunları nereden mi biliyorum? birisinin sıralarında oturdum yıllarca, diğerinin de tribünlerinde... inanın aradaki farkı çok iyi biliyorum."
 • tek gecilesi bir yazardir su alemde, su alemde...
hesabın var mı? giriş yap