şükela:  tümü | bugün
3200 entry daha
  • (bkz: #72034572)
  • rasyonel ve cesur adamdır, önceki gün cumhurbaşkanı'nın konuk olduğu programda yabancı sınırından laf açılırsa mutlaka bir şekilde laf dokundurur. ancak kimse don kişot'luk beklememeli ondan. çünkü eleştiri bile zor yapılıyor ülkede artık.
  • 12 kasım 2017 %100 futbol rte özel yayınında neler olacağını az çok hayal edebiliyoruz.

özellikle yabancı sınırıyla ilgili söylenebilecek şeyler için kendisinin nasıl bir tutum sergileyeceğini merak ediyorum... benim şahsi düşüncem ise o yayında söylenecek muhtemel şeylerden sonra bu kanalda çalışmayı bırakmasıdır.

tivibuspor ya da beinsports, havada karada kendisini kapar zaten. o yüzden hiç bu rıdvanın köpeği olmuş kanala boyun eğmesin artık.
  • yerinde yorumlar yapacaktır da kimse herkülvari bir kabadayılık beklemesin. yabancılarla ilgili yerinde yorumunu yapar; ama konu yine altyapılara ve ülkenin futbol mentalitesine gelir; ama bana sorulacak olursa bu ülkede futbol kalitesi için bile eğitim lazım, işin teorik kısmı çözülmedikçe pratiğe sağlıklı bir şekilde dökülemiyor.
6 entry daha