şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
4092 entry daha
 • bomboş zırcahil birisi, hiçbir konuda ciddiye alınacak tarafı yok.

  şu sıralar çin'in türkiye'deki paralı troll ordusuna katılmış diyorlar.
 • beni twitter'dan engellemiş zat-ı muhterem. hani adım sanım açık yazmasam ya da küfürlü bir mesaj atmış olsam kendisine hak vereceğim. twitter'da 2014 yılında yazdığı 'kapat kimseler duymasın' tweeti üzerine 'abi muhalif twitler atıyorsun fuat bey mektup yazmasın ferit bey'e.' yazmam.

  https://twitter.com/…akay/status/441698571432513536

  olayı bilmeyenler için açıklayayım. gezi parkının olduğu günlerde ntv'nin yaptığı (ya da yapmadığı demek daha doğru olur) yayınlar sonrasında bir galatasaray basketbol maçı sonrasında cenk akyol ntv mikrofonuna konuşmak istemiyor ve, art niyetle yorumlayacak olursak, ntv mikrofonunu yere atıyor. bunun üzerine fuat akdağ o zamanlar galatasaray yönetiminde bulunan lütfi arıboğan'ı arıyor ve cenk akyol'un cezalandırılmasını istiyor. bunu da ben kendim uydurmadım. gazeteci yiğiter uluğ radikaldeki köşe yazısında bunu yazdı. buyrun:

  http://www.radikal.com.tr/…teknik-sebepler-1141797/

  bunun üzerine ne fuat akdağ'dan ne de galatasaray yönetiminden herhangi bir yalanlama geldi. konuyla ilgili fuat akdağ ile bu konuyla ilgili ulaşmaya çalışan gazetecilere de cevap vermemiş.

  https://www.hurriyet.com.tr/…li-flas-iddia-23728860

  mehmet bey gerçekler ne yazık ki acıdır. siz unutsanız bile birileri unutmaz ve mutlaka hatırlatır. gerçeklerin de er ya da geç ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.
1 entry daha