şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mehmet demirkol'un 6 ağustos 2017 beşiktaş konyaspor maçı sonrası ntv spor'da verdiği beyanat.

  ''milletin şarkısıyla, türküsüyle, marşıyla uğraşacağınıza eli bıçaklılarla uğraşsanıza. geçen gün bir çocuğu simit satıyor diye dövüyorlar, metroda bir müzisyeni darp ediyorlar, statlar dışında bu ülkede hiç bir yerde bu kadar rahat değil ki kimse!''

  tff'ye, hükümete ve konyasporlulara açık açık dokundurmuştur. bu adam son zamanlarda çatır çatır giydiriyor, sonu geliyor gibi. yiğitlerimizi teker teker yitireceğiz galiba.

  edit: imla.
 • üstüne ibb görevlilerinin simitçi çocuğa yaptıkları hakkında da konuştu.cesur abimizi seviyoruz
 • bu eleştiri yapılırken yayındaki diğer arkadaş dayak yiyen simitçi çocuk için; "simit sattığı için değil, vapurda simit satmak yasak olduğu için dövüldü." gibi bir cümle kurdu. bu cümleyi duyduklarının şokuyla panik halinde mi kurdu bilemiyorum ama hiç yakışmadı. mehmet demirkol'un doğru eleştirilerinden sonra türkiye gerçeklerine keskin bir dönüş oldu bu cümle.
 • uğur meleke sonrasında demirkol'un da lifeplus tv gibi kanallarda boy göstermeye yaklaştığını hissettiren, içeriği bakımından haklı ve sonuna dek olumlu, demirkol'un geleceği açısından da olumsuz (olabilecek) gelişme. umarım yeri sağlamdır.

  dikkat et abi, arada gaassaraya fazla sallasan da seviyoruz seni :)