şükela:  tümü | bugün
  • akp genel başkan yardımcısı şaban dişli'nin kardeşi ve darbecilerin liderlerinden biri olduğu söylenen tüm general. gerçekten çok ilginç.
  • gkb basıldığı gece darbecileri sevk ve idare ettiği iddia edilen tümgeneral.akpli şaban dişlinin kardeşi.

edir: şaban dişli.
  • ulan bu adam genel kurmay başkanı hulusi akar'ın kurtarılması sonrası akar ile birlikte aynı helikopterle çankaya'ya geldi. ve bu adam şimdi göz altında. herif darbe girişimi esnasında "lan bu iş olmıcak herhalde" deyip kimse o sıra fark etmeden saf değiştirdi de fark etmediler mi. nasıl iş ben anlamadım.

ahan da haber:

http://www.haberturk.com/…nin-kardesi-de-gozaltinda
  • kardeşi şaban dişli soyadı dişli olan tümgeneral kardeşim de olsa duruşum değilmez hatta katlanarak artar demiş.
  • akp genel başkan yardımcısı şaban dişli'nin kardeşi ve darbecilerin liderlerinden biri.

kılışdaroğlunun filan kardeşi çıksaydı görün ortalığı velveleye verenleri..
    bunlar cehapeli, bunlar postal yalayıcı, bunlar cuntacı..
  • iddialar doğruysa bunlar nasıl yüreksiz insanlar yahu. darbe oluyor bunlar darbenin bitmesini ne olur ne olmaz diye elleri kelepçeli belkiyorlar. gerçekten de tam cemaatçi işi, kemalist subayların davranışlarını ergenekon'da balyoz'da bilmem nerede gördük, onların tavırları değil kesinlikle.

zaten sakarya düne kadar cemaatin kalelerinden biriydi, neredeyse okumuşlarının yüzde doksanının ayağı abi - abla evlerinden, dershane, kurs ya da yurtlarından geçmiştir. bu kişiler 2013 aralık'tan sonra çok keskin şekilde akp saflarında kalmış, cemaati dışlamış olsa da cemaatin üst kademelerinde ve üst kademelere getirdiklerinde sakaryalılardan kalmış olması çok olası.
  • şaban dişli sırf bu adamla aynı soyadını taşıdığı için kardeş oldukları algısı yaratılarak ortalığı bulandırmak isteyenler var.

(bkz: gezici omurgasızlığı)

aha damladı ilk omurgasız, kemkem link göndermiş bi de aklınca beni kandıracak. geçti koçum geçti akıllı olun

bu seviye apttallığın gayet olası kabul edildiği günlerdeyiz. başka sözüm yok

lütfen sakin olalım sarkastik ironik aerobik falan bişeyler yapmış olabilirim.