• az önce facebook'ta denk geldiğim ve (bkz: hayrettin'in amerika'da aç kalmak videosu)'nda başroldeki evsiz olduğu iddia edilen kişi. ayrıca kendisinin facebook profili incelendiğinde akli dengesinin çok da yerinde olmadığı görülebiliyor. kendisine bir suikast yapılacağını düşünmüş ve bunu ifşa etmiş, israil ve ingiliz ajanlarının kendisini takip ettiğini, birisinin boğazını kesmeye çalıştığını ve ondan son anda kurtulduğunu vs. söylemiş.

hayrettin bey'e de sormak isterim, sırf bir kurgu için akli dengesi yerinde olmayan bir adamı istismar etmeye utanmadınız mı?

denk geldiğim foto

sıkıntılı bir durum olabileceğini düşündüğüm için arkadaşın facebook profilini paylaşmıyorum. siz de profili keşfederseniz lütfen durumunu göz önünde bulundurun ve rahatsız edici mesajlardan kaçının.

ayrıca paylaşımlarına bakılırsa kendisi gerçekten homeless görünüyor. akli dengesi yerinde olmayan birisinin de homeless olması gayet normal.
  • kurgu olduğu 100 km öteden belli olan bir videonun baş kahramanı.

facebook profilinde kendinin illuminati'nin 13. adamı ve 46. amerikan başkanı olduğunu ve ayrıca bazı devletlerin kendine suikast girişiminde bulunduğunu iddia ediyor.

akli dengesi yerinde olan bir birey değil belli ki ve hayrettin'in bu yaptığı başlık sahibinin de dediği gibi resmen bu bireyi istismar etmektir.
  • hayrettin'in videosunda fena rol yapmayan kişi ancak hayro'nun oyunculuğu kötü, kurguyu bozuyor.
  • bu arkadaş iş bulamamış. bir umut, amerika'da iş bulurum diye gitmiş ve yine iş bulamamış. belli ki bunalıma sürüklenmiş. dahi birisi ama dahilik ile delilik arasındaki ince çizgide..

büyükhanlı ve ekşioğlu ailesi de yardımcı olmamış. yani bağış yapın dememiş adam, iş istemiş.

kurgu olmadığını düşünüyorum fakat asıl merak ettiğim jöleye nasıl para bulduğu...
  • akli dengesi yerinde olmayabilir ama kimse evladının sokakta yaşamasına razı olmaz.hem istanbul’da bu adamdan 10 kat hasta adamlar sağlıklıyım diye sokakta geziyor.istanbul’a getirsinler adamı burda bir şekilde kontrol edilir.ya da bizim bilmediğimiz çok daha büyük mevzular var.
  • youtube da yayınladıgı videolarla olayı bambaşka bir boyutta inceleme ihtiyaci doğurmuş
  • öncelikle böyle bir video çekmiş, altındaki yorumlarda da hayrettin'le starbucks'ta tanıştığını açıklamış. yani hayrettin'in pizza videosu çekilirken tanışmamışlar.
  • ekşioğlu ve büyükhanlı ailelerinin çocuğu olduğunu söyleyen kişi. liseyi okumak için amerika'ya gitmiş.

parası varken yaptığı bir paylaşım
    link
    link2
    kendi tabiriyle suikasta uğradıktan sonra çektiği fotoğrafı
    link
    '' kendisine bir suikast yapılacağını düşünmüş ve bunu ifşa etmiş, israil ve ingiliz ajanlarının kendisini takip ettiğini, birisinin boğazını kesmeye çalıştığını ve ondan son anda kurtulduğunu vs. söylemiş. ''
    kaynak

kendi adına bir youtube kanalı var
    meraklısına link

arkadaşlarıyla çekilmiş birkaç fotoğrafı
    link

bunun üzerine (bkz: hayrettin) instagram hesabında şöyle bir paylaşım yaptı.
    ''bu arada mehmet homeless değilse, tüm youtube kanalımı sileceğim ve bir daha içerik üretmeyeceğim''

ayrıca cumhurbaşkanı başdanışmanı (bkz: ibrahim kalın) videoya yönelik bir tweet atmış
    '' homeless adamın kocaman bir gönül evi var... ''
    link

yorum sizin.

edit:mehmet'in kendisi videonun kurgu olduğunu açıkladı, daha önceden cafede tanışmışlar. evsiz olma ihtimali vardır elbette hala sadece videonun kurgu olduğunu açıkladı.

edit: hayrettin'in açıklaması
    sevgili arkadaşlar,
    videoda izlediğiniz gibi, mehmet ile tanışıp video çektiğimizde kendisi son derece bilgili bir şekilde evsiz yaşamayı anlatmıştı. sosyal medyada birçok insanın onu oyuncu, beni özel görevli olarak göstermesi, maalesef bizim bilmediğimiz travmasını tetikledi. benim etik olarak yazmayı uygun görmediğim ciddi bir sağlık sorunu varmış, biz de bunu son zamanlarda ki tutum ve davranışlarından farkedip, öğrendik. biz böyle bir sorunu olduğunu farkettiğimiz anda sosyal medyada karalama videoları yapan arkadaş ile irtibata geçip. mehmet'in durumunu anlattık. bu işi durdurmasını rica ettik. ancak bazıları maalesef, prim yapabilecek bir öğe bulunca bırakmak istemiyorlar. durumun bu noktaya gelmesini biz de üzüntü ile takip ediyoruz. arkadaşa attığımız mesajda 'mehmet kendisine yapılan yorumlardan etkilenir ve başına bir şey gelirse, bunun vebalini ödeyebilecek misin' dememize rağmen bu iş bitmedi. mehmet şuan inandığı dünyada, beni ve hikayemizi kendi bildiği gibi yaşamaya devam ediyor. o kendini özel bir ajan, beni başka bir ülkenin casusu sanıyor ve starbucks'da tanışıp, görevi konuştuğumuzu düşünüyor. maalesef bu düşünceleri onun beynine, sosyal medyada goygoy peşinde olan, bilinçsiz insanlar soktu. yaptığım videodaki ile şuanki mehmet arasındaki farkı sanırım aklı başında herkes görüyor. en çok üzüldüğüm, bazı kişilerin, mehmet'in paylaşımlarındaki sağlık sorunlarına takılıp susmak yerine, hala kurgu mu gerçek mi yarışı yapmasında. keşke bu kurgu olsaydı ve mehmet bu halde olmasaydı. mehmet, annesi ile beraber. tüm karalamalara ve prim çalışmalarına rağmen, bir insan hayatı için şuana kadar susmayı tercih ettik. herkesin acilen mehmet ile iletişimi kesmesi ve videolarını izlememesi gerekiyor. tabi bu mümkün değil. vicdanı olan her bireyden, mehmet' in sağlığı için ondan uzak durmasını rica ediyorum.
  • psikolojik sorunu olmadığını iddia eden bir video çekmiş. - https://www.youtube.com/watch?v=aeyiq9udpza

sevgili arkadaş, rüyalara göre yaşanır mı hiç?
  • fazla kurtlar vadisi izlemenin zararlarını youtube kanalındaki videolarda görebileceğiniz kendini peygamber ilan eden şizofren kişi. bu arada kendisine şizofren diyenlerin ip adresleri derin devlet tarafından alınmış, evlerinden gelip alacaklarmış yakında.
hesabın var mı? giriş yap