şükela:  tümü | bugün
 • az önce facebook'ta denk geldiğim ve (bkz: hayrettin'in amerika'da aç kalmak videosu)'nda başroldeki evsiz olduğu iddia edilen kişi. ayrıca kendisinin facebook profili incelendiğinde akli dengesinin çok da yerinde olmadığı görülebiliyor. kendisine bir suikast yapılacağını düşünmüş ve bunu ifşa etmiş, israil ve ingiliz ajanlarının kendisini takip ettiğini, birisinin boğazını kesmeye çalıştığını ve ondan son anda kurtulduğunu vs. söylemiş.

  hayrettin bey'e de sormak isterim, sırf bir kurgu için akli dengesi yerinde olmayan bir adamı istismar etmeye utanmadınız mı?

  denk geldiğim foto

  sıkıntılı bir durum olabileceğini düşündüğüm için arkadaşın facebook profilini paylaşmıyorum. siz de profili keşfederseniz lütfen durumunu göz önünde bulundurun ve rahatsız edici mesajlardan kaçının.

  ayrıca paylaşımlarına bakılırsa kendisi gerçekten homeless görünüyor. akli dengesi yerinde olmayan birisinin de homeless olması gayet normal.
 • kurgu olduğu 100 km öteden belli olan bir videonun baş kahramanı.

  facebook profilinde kendinin illuminati'nin 13. adamı ve 46. amerikan başkanı olduğunu ve ayrıca bazı devletlerin kendine suikast girişiminde bulunduğunu iddia ediyor.

  akli dengesi yerinde olan bir birey değil belli ki ve hayrettin'in bu yaptığı başlık sahibinin de dediği gibi resmen bu bireyi istismar etmektir.
 • (bkz: john doruk eksioglu) ismiyle facebook'ta bulabileceğiniz kişi
 • türkiye'de yaşadığı zamanlarda zengin ve iyi durumda olduğunu, ancak amerika'ya gittiğinde homeless kaldığı söyleyen, hayrettin'in videosundaki adam.

  (bkz: hayrettin'in amerika'da aç kalmak videosu)

  (bkz: ekşi sözlük dedektifleri göreve)
 • kendisinin gerçekten sorunları olduğunu düşünüyorum

  fakat nasıl bu kadar yaşamış ve barınabilmiş onu anlayamıyorum.

  o dili o kadar tatlı nasıl geliştirmiş? böyle bir insanın evsiz kalma ihtimali nedir?

  ailesinin çevresinden bahsediyor fakat kimsenin ona el uzatmadığını söylüyor. kaç yaşında adamsın belli ki ailen seni gerekli yerlere göndermiş. sallasa da uydursa da konuşmalarından yaşam seviyesinin önceden ne derece iyi olduğu belli. insan o yaşa kadar ailesinin desteğine gerek kalmadan yardım isteyebileceği insanlar ile tanışmaz mı?

  çocuk mu kandırıyorsunuz? türkiye'de yaşayıp birde eli kolu uzun biriyseniz çevrenizin olmaması diye bir durum söz konusu değil. hele birde bu şekilde iletişimi iyi bir insan için.

  ne yaşamış bilemiyorum, aklı dengesini yitirmiş ve ailesi de elinden tutmamış gibi geldi bana..
 • bu arkadaş iş bulamamış. bir umut, amerika'da iş bulurum diye gitmiş ve yine iş bulamamış. belli ki bunalıma sürüklenmiş. dahi birisi ama dahilik ile delilik arasındaki ince çizgide..

  büyükhanlı ve ekşioğlu ailesi de yardımcı olmamış. yani bağış yapın dememiş adam, iş istemiş.

  kurgu olmadığını düşünüyorum fakat asıl merak ettiğim jöleye nasıl para bulduğu...
 • ekşioğlu ve büyükhanlı ailelerinin çocuğu olduğunu söyleyen kişi. liseyi okumak için amerika'ya gitmiş.

  parası varken yaptığı bir paylaşım
  link
  link2
  kendi tabiriyle suikasta uğradıktan sonra çektiği fotoğrafı
  link
  '' kendisine bir suikast yapılacağını düşünmüş ve bunu ifşa etmiş, israil ve ingiliz ajanlarının kendisini takip ettiğini, birisinin boğazını kesmeye çalıştığını ve ondan son anda kurtulduğunu vs. söylemiş. ''
  kaynak

  kendi adına bir youtube kanalı var
  meraklısına link

  arkadaşlarıyla çekilmiş birkaç fotoğrafı
  link

  bunun üzerine (bkz: hayrettin) instagram hesabında şöyle bir paylaşım yaptı.
  ''bu arada mehmet homeless değilse, tüm youtube kanalımı sileceğim ve bir daha içerik üretmeyeceğim''

  ayrıca cumhurbaşkanı başdanışmanı (bkz: ibrahim kalın) videoya yönelik bir tweet atmış
  '' homeless adamın kocaman bir gönül evi var... ''
  link

  yorum sizin.

  edit:mehmet'in kendisi videonun kurgu olduğunu açıkladı, daha önceden cafede tanışmışlar. evsiz olma ihtimali vardır elbette hala sadece videonun kurgu olduğunu açıkladı.

  edit: hayrettin'in açıklaması
  sevgili arkadaşlar,
  videoda izlediğiniz gibi, mehmet ile tanışıp video çektiğimizde kendisi son derece bilgili bir şekilde evsiz yaşamayı anlatmıştı. sosyal medyada birçok insanın onu oyuncu, beni özel görevli olarak göstermesi, maalesef bizim bilmediğimiz travmasını tetikledi. benim etik olarak yazmayı uygun görmediğim ciddi bir sağlık sorunu varmış, biz de bunu son zamanlarda ki tutum ve davranışlarından farkedip, öğrendik. biz böyle bir sorunu olduğunu farkettiğimiz anda sosyal medyada karalama videoları yapan arkadaş ile irtibata geçip. mehmet'in durumunu anlattık. bu işi durdurmasını rica ettik. ancak bazıları maalesef, prim yapabilecek bir öğe bulunca bırakmak istemiyorlar. durumun bu noktaya gelmesini biz de üzüntü ile takip ediyoruz. arkadaşa attığımız mesajda 'mehmet kendisine yapılan yorumlardan etkilenir ve başına bir şey gelirse, bunun vebalini ödeyebilecek misin' dememize rağmen bu iş bitmedi. mehmet şuan inandığı dünyada, beni ve hikayemizi kendi bildiği gibi yaşamaya devam ediyor. o kendini özel bir ajan, beni başka bir ülkenin casusu sanıyor ve starbucks'da tanışıp, görevi konuştuğumuzu düşünüyor. maalesef bu düşünceleri onun beynine, sosyal medyada goygoy peşinde olan, bilinçsiz insanlar soktu. yaptığım videodaki ile şuanki mehmet arasındaki farkı sanırım aklı başında herkes görüyor. en çok üzüldüğüm, bazı kişilerin, mehmet'in paylaşımlarındaki sağlık sorunlarına takılıp susmak yerine, hala kurgu mu gerçek mi yarışı yapmasında. keşke bu kurgu olsaydı ve mehmet bu halde olmasaydı. mehmet, annesi ile beraber. tüm karalamalara ve prim çalışmalarına rağmen, bir insan hayatı için şuana kadar susmayı tercih ettik. herkesin acilen mehmet ile iletişimi kesmesi ve videolarını izlememesi gerekiyor. tabi bu mümkün değil. vicdanı olan her bireyden, mehmet' in sağlığı için ondan uzak durmasını rica ediyorum.
 • psikolojik sorunu olmadığını iddia eden bir video çekmiş. - https://www.youtube.com/watch?v=aeyiq9udpza

  sevgili arkadaş, rüyalara göre yaşanır mı hiç?
 • adamın anlattığı şeyler(istihbarat örgütlerinin kendisiyle iletişime gectiği,kendini evliya sanması,suikaste uğradığını söylemesi) tipik psikoz belirtileri(perseküsyon,grandiyoz sanrılar gibi). yani bu adam büyük ihtimalle şizofren ya da onun gibi bir psikiyatrik hastalığı var. hal böyleyken milletin bir de youtube da videolarının altına yorum yazması hakikaten şerefsizliktir net. hele bir de dalga gecenler oyuncusun diyenler var onları saymıyorum. şu dünyada düşmeye gör herkes düşmanın oluyor...
 • gerektiğinde annesi ve babasından para yardımı alan, amerika'da yaşama heveslisi bir adam. bir de hayrettin ile kahveciden bedava kahve istiyorlar, bak hele sen! yok uyurlarken polis gelmiş de, burası yasak, burda uyuyamazsınız demiş falan filan. hayrettin kendine bir malzeme bulmuş, altın madeni bulmuş gibi işlemiş de işlemiş. e tabii hayrettin de youtube gelirini adamla paylaşacak. çünkü adam oscarlık performans sergilemiş.