şükela:  tümü | bugün
  • hem senede 2 milyon avro maaş verip, hem de vefalı diye takımda tutmak tam anlamıyla gerizekalılık. ömrünüzde o parayı görmüyorsunuz, asıl kulüp size vefalı diye indirim yapmalı. yatacak birine para ödememeli
  • tolgay arslan iyi yedek olur
    alper de türkiye kupasi topcusu
    zajc kesin satılmalı
    ıyi bir sol bek
    ıyi bir 6.numara ve muric e alternatif
    reçete belli

bu arada bu işe yaramaz iyi ki gidiyor.
  • takıma girmesi gereken adamdır. 8 numara işini yapabilecek başka bir adam yok şuan. ozan hala fit değil. milli takım arasından sonra kendini 11’e atması lazım.
  • dün oynanan fenerbahçe - trabzonspor maçında eski takımına karşı harika bir futbol oynayarak verdiği sözü tutmuştur. golü ve asisti muhteşemdi.
  • eğer bizim taraftar birini çok övüyorsa o kesin kötü oyuncudur. eğer birine küfür falan ediyorlarsa o oyuncu çok iyi oyuncudur. bizim taraftar tam akp seçmeni gibi amk.

şimdi ben bu adamın ahım şahım oynadığını, messi olduğunu iddia etmiyorum. evet geçen sene de girdiği maçlarda sakatlandı. ancak; bir, sakatlık isteyerek olan birşey değil. iki, geçen sene takım dökülürken, yerlerde sürünürken bana göre takımın en canlı en derli toplu ne yaptığını bilen en fazla katkı veren oyuncusu buydu. tabi oynadığı maçlarda.

şimdi ben ekici'yi istemeyen arkadaşlara birşey sormak istiyorum. dün akşam tolga ciğerci'yi izlediniz. tolga'da olup bu adamda olmayan ne var? tolga'nın oynadığı yerde bu adam teknik direktörlük yapar. siz maç izliyor musunuz nerenizle izliyorsunuz bilmiyorum.

orta sahada çok adam varmış!! kim var la? modric mi? matuidi mi? iniesta mı? kim var abi? zahc. hee tamam o zaman. rodriges'in, ciğerci'nin, onbir oynadığı takımda şu adam yedek bile mi olamaz yani? gerçi siz yıllarca selçuk şahin alkışlamış adamlarsınız. sizden bi yol olmaz olm.

geçen kulüp bulması istenmiş diye haber yapıldı. transfer saati bitti hala kendisiyle ilgili bir haber yok. şimdi ekici hala bizde mi değil mi? eğer yönetim ekici'yi bıraktıysa çok büyük mallık yapmıştır.
  • kaldi sanirim takımda. şükür. şu an ilk 11 de oynayan ve yedek çer çöplerden daha kaliteli bir oyuncu.
  • oyuncudaki problem iyi veya kötü olması değil. ki zaten çalışırsa onu ileri taşıyabilecek bir yeteneğe de sahip. ancak ekici, mental olarak hemen çökmüş ve takımla bağını koparmış bir görüntü sergiliyor. dirar, geçen yıl 4 ay takıma alınmadı ama pes etmeyip en iyilerden biri oldu. ekici de varlığını sürdürmek istiyorsa bu işlerin çocuk gibi küsme ile olmayacağını farketmeli. diğer türlü kendini yok eder.
  • hep söylemiştim bundan olmaz. (bkz: #80648228)

sadece kendisi değil, gelir gelmez bedavadan tribünlerin sevgisini kazanmaya çalışan hiçbir oyuncudan olmaz. oynayacaksın, takıma faydan olacak ki seni seveceğiz. başka takımı reddedip bize gelmenin alkışlanacak tarafı yok. tam anlamıyla köylü kurnazlığı.
  • fenerbahçe'nin 8 eylül 2019 tarihinde bursaspor ile oynadığı hazırlık müsabakasına "grip" olduğu için çıkamayan futbolcu.

eylül ayı, futbolcusun, hayvani şekilde dikkat ediliyor, senelerdir sakatsın ve kendisi nispeten tekrar gösterebileceğin maçta da yoksun. sebep: grip.

ne desem gg. ne desem garip.

kelaynak
  • kulübü fenerbahçe tarafından büyük vefasızlık gösterilerek bir nevi kapı dışarı edilmiş topçu.

daha şampi olacaktık