• hep söylemiştim bundan olmaz. (bkz: #80648228)

sadece kendisi değil, gelir gelmez bedavadan tribünlerin sevgisini kazanmaya çalışan hiçbir oyuncudan olmaz. oynayacaksın, takıma faydan olacak ki seni seveceğiz. başka takımı reddedip bize gelmenin alkışlanacak tarafı yok. tam anlamıyla köylü kurnazlığı.
  • fenerbahçe'nin 8 eylül 2019 tarihinde bursaspor ile oynadığı hazırlık müsabakasına "grip" olduğu için çıkamayan futbolcu.

eylül ayı, futbolcusun, hayvani şekilde dikkat ediliyor, senelerdir sakatsın ve kendisi nispeten tekrar gösterebileceğin maçta da yoksun. sebep: grip.

ne desem gg. ne desem garip.

kelaynak
  • türkiye'nin yeni 8 numarası olacak diye beklerken kaybolan, adı unutulan topçu.
  • kulübü fenerbahçe tarafından büyük vefasızlık gösterilerek bir nevi kapı dışarı edilmiş topçu.

daha şampi olacaktık
  • neden üzerinden fenerbahçe vefasızlık ile suçlanıyor anlamak mümkün değil.
    2 senedir fenerbahçe'de ama kazandırdığı 2 maç yok.
    sakatlıklar performansını olumsuz yönde etkilemiştir ve fenerbahçe de performans alamadığı oyuncusu ile devam etmeme kararı almıştır.
    üstelik parasını da almaya devam edecektir türkiye'deki her kadro dışı kalan oyuncu gibi.
    kendisi futbol oynamak isterse , futbol oynamak isteyeceği bir takıma gider.
    ''bu parayı bana kim verecek 1 sene daha sözleşmem var , yattığım yerden paramı alırım''derse de , parasını almaya devam edecek.
    fenerbahçe'nin yaptığı vefasızlık nerede ?
  • adami bi birakmadilar ki fenerbahce'yi sampiyon yapsin.
  • kimse farketmemis ama gecen sene ankaragucu macinda kirmizi kart gormek icin herseyi yaptiydi. sonunda 90+3 de kirmiziyi gorerek toplam 3 macta oynamamistir. ( sirasiyla galatasaray , alanya ve trabzonspor ). gecen sene cok mac sattigini dusunuyorum cunku maclarda hem yuruyordu hem de takimi da maclarda kasitli olarak yavaslattigini gozlemlemistim... fenerliler bunu nasil goremedi hayret...
    yonetim ve teknik ekip bunu farketmis belli ki, oyuncuyu gondermeyip kadro disi birakarak bir nevi intikam aliyor olmalilar
  • çok iyi bir futbolcu ama malesef sakatlıklardan çok çekti. yine de kadrodaki birçok oyuncudan daha iyi işler yapabilirdi bir yedek olarak. maça sonradan girip oyunu değiştirebilecek bir yapısı var bence.

kadro dışına çıkarılmasının hata olduğunu düşünüyorum. sene içinde bu anlaşılacak daha iyi.
  • gidebilmek için 6 ay futbol oynamamayı göze aldığı (imza parasıyla hiç ilgisi yok *) takımında, önümüzdeki (en az) 6 ay boyunca kadro dışı kalmıştır.

devre arasında sözleşmesi feshedilir, almanya 3. ligi'nde 1860 münih'e transfer olur ve türk futbol gündeminde unutulup gider.
  • vefasızlık yapıldığını düşünmüyorum. 2 senedir malatya maçı hariç fark yarattığını tek maç yok. yıllık 2 milyon euro alıyor bu adam ne vefası aş evimi burası? deniz türüç bu adamın aldığı paranın yarısından daha az bir maaşla nasıl performans veriyor birde buna bak. geç bile kalınmıştır.
hesabın var mı? giriş yap