şükela:  tümü | bugün
  • hayrettinin amerikada evsiz olmak videosunda tanıdık kendisini.kurgu mu değil mi derken adam kendi itiraf etti zaten starbucksta tanıştık diye ama esas dram proje olsa da bu çocuğun gerçek hikayesi.
  • sümer kolçak’ın homeless versiyonu.
  • gerçekten de ekşioğlu ailesine mensup aile durumu iyi olmasına rağmen ruhsal sorunlar yaşadığı belirtilen evsiz güzel konuşan adam.. şuan amerika ve avrupa dalı arkadaşlarım da oralarda ekonominin bittiğini belirtiyorlar..2000 öncesi kaymağını yedi..
  • son çektiği seri videolar ile bence deli vsr gibi yakıştırmaları taca çıkarmış kişi. adamın yaşantısı mel gibson 'ın komplo teorisi filmi gibi, mısır mitolojisi, kuran, dinler tarihi ve türkiye konjönktrü üzerine yaptığı tespitleri , şizofren bir evsize göre cidden inanılmaz. adam gerçekten yaa çok özel biri, ya da çok iyi oynuyor. bu doğruluk serumu ve yalan söylemenin imkansızlığını, sürekli tekrar etmesi de enteresan, dur bakalım neler anlatacak...
  • youtube hesabına yüklediği 15 saniyelik "youtube hesabıma giremiyorum" isimli videosu yarmıştır.

mehmet'i daha iyi anlamak isteyenler zindan adası filmini izleyebilir.
  • hassas bir insan, hassas bir durumda. allah'ın adını verdim ekşi bu adama daha naif yaklaş.
  • her ne kadar yok desede kendisi ağır psikolojik buhranlar yaşıyor. deli değil, sanki hayatı boyunca hiç kimse onu dinlememiş, öyle bir insan. şimdi youtube'u görünce yalan yanlış herşeyi atıyor içinden. bir nevi terapi gibi. umarım düzelir.
  • türkiye'ye dönebilmek için iban numarasını paylaşarak yardım istemiş.

abi ben anlamıyorum oradaki türk konsolosluğuna gidip "param yok, kimliğim yok ve ben ülkeme dönmek istiyorum" dendiğinde insanlara yardımcı olunmuyor mu?

durumunun hassaslığından ötürü videosunun altına yazmadım ama işler garip bir hal almaya başladı.
  • çok acayip hayrettin delirtti galiba bu adamı.