şükela:  tümü | bugün
 • az önce josé mourinho'nun fenerbahçe'ye özel ilgisinin olduğunu, bu yüzden fenerbahçe'yi sürekli takip ettiğini iddia etti. ahsjsksla

  not: bu fenerbahçe'nin kesinlikle şampiyon olacağını iddia etti.
 • sözde spor yorumcusu. galatasaray'ın bu sezon ligi 5.bitireceğini iddia etmektedir. sebep olarakta fenerbahçenin geçtimiz senelerde kurduğu yıldızlı kadrosuna rağmen fiyasko sonuç vermesini gösteriyor. bu adam spor yorumcusu olduysa, siz de bir gün jupiter'e gidebilirsiniz.

  kafası bu kadar çalışıyor işte. biz televizyonu açıp 2 futbol muhabbeti dinleyelim, güzel sohbet olsun diyoruz ama böylesi vasıfsız adamların saçma kafalarına maruz kalıyoruz. hadi bu adam dandik yorumcu, bunu tv'ye çıkaran ve böylesi tipleri sürekli sürekli programlarında konuşturan a spora ne demeli?

  edit: fenerbahçe muhabiriymiş. demek ki söylediklerini beyninden değil kalbinden söylemiş.
 • yorumcu değil bildiğiniz taraftardır, yorumcu olabilmesi için söylediği şeyleri bir takım bilgilere ve mantıksal bir temele dayandırmalıdır ama bu arkadaş rambo okanın fenerbahçe forması giymeyen, cezai ehliyet sahibi versiyonu gibi sürekli fenerbahçe övüyor.

  vardar gibi bir takıma 2 avrupa ligi ön eleme maçında da yenilen, ligde 2 maçta 2 puan toplayabilen fenerbahçe yi neye dayanarak şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterdiği merak ediyorum.
 • aşırı derecede galatasaray kompleksi olan fanatik fenerli yorumcu benzeri bir şey.

  muhtemelen cimbom'un yaşattığı tüm travmaları ( denizli, kadıköy vs ) yerinde yaşamış bir şike taraftarı olduğu için bu nefret. yanındaki sunucu ve yorumcu arkadaşları da haline güldüğüne göre spor medyasında pek siklenen bir tip değil sanırım.

  aziz yıldırım kesin çok seviyordur bunu bak. tam ona göre.
 • boş beleş gereksiz bir herif.