şükela:  tümü | bugün
  • an itibari ile cnn türk'te muhafazakarlığın tanımını yapan adam. avukatmış.

bebeğine tek taş pırlanta takıp ıhlamur kasrı*'nda milyarlık mevlit şovu yapanların muhafazakar görünümlü ama muhafazakar olmadıklarını söylüyor bu arkadaş.

haklı olabilir... bir nevi doğan görünümlü şahin yani... o kadar çok var ki onlardan... kendilerine sunulan imkanlarla kazandıkları ve nereye harcayacaklarını bilemedikleri çuval yüküyle paralarla yaptıkları yavanlıkları gördükçe artık midem bulanıyor...
  • (bkz: iftiracı)
  • bunun hukukçu olduğu ülke vatandaşı olmaktan utanıyorum.
  • alnına neon ışıktan ak partili yazdırırsa birilerinin daha çok ilgisini çeker. eforu azalır en azından.
  • akp tipi hukukçu.

başlığının boş olmasından anlaşıldığı üzere emeklerinin karşılığını pek alamamış. vekillik falan kapana kadar akp iktidardan gidecek.
  • taşra esnafı görünümlü hukukçu imiş. avukat yazmıyor tv’de altında hukukçu yazıyor.

bir şeyleri kapmak için çok fazla uğraşıyor görünüyor. görün bu elemanı sayın cumhurbaşkanım, akp çocukları ferrari’ye binerken bu passat’a mı binsin?
  • adam istanbul ve ankara’da kişi başına düşen avm sayısı yeterli değil dedi. resmen rantiyecilerin avukatı gibi. bu şahsın i. melih'in avukatı olması zaten olayı açıklıyor.
  • hukukçu.. yersen..
  • nasıl adamlar ülkede iş yapıyor hayret bir şey ya...

karşıdakiler, kanal istanbul hakkında bilimsel itirazlar yapıyor, adamın kurduğu cümle "yapıcı eleştiri yok"...

karşıdakiler, araplar yıllar önce bu kadar arsayı almış neden diyor, "bilmiyorum neden, öngörülülermiş" diyor. iq seviyesini ciddi anlamda ölçtürmeli, akp'yi rezil ediyor bu haliyle. düşünün, akp'yi bile... sadece kem küm, tıkandı kaldı renkten renge girdi. aradan vakit geçince de telefonuna gelen destek aktroll mesajlarıyla birkaç iftira mesajı okuyup (alakasız biçimde), "bana ima ettiniz, manalı manalı "öngörülü mü" diye sordunuz" diye ağlamaya başladı. kardeş bu cümleyi sen kurdun kem küm ederken ahahaha

karşıdakiler, referanduma götürülsün diyor. "ne gerek var, cumhurbaşkanına saygı göstermeliyiz". ne alaka kardeşim? bu kadar mı algın kısıtlı? sen belki itaate alışmışsındır ama düşünebilen varlıklar (homo homo sapiens) eleştirip karşı çıkabilir. evet senin için şaşırtıcı olabilir. diğer argümanı da "bu devlet projesi niye istanbul'da referandum yapılsın?". kardeş olay istanbul'da geçtiğinden, rant alanları istanbul'da sağlandığından, yük nüfusu istanbul'a geleceğinden, istanbul'un su kaynakları tehlikeye girdiğinden, oranın belediye hizmetlerini istanbul sağlayacağından olabilir mi? sorduğun soruyu kendin dinliyor musun ya? sana nasıl iş veriyorlar emanet ediyorlar anlamak mümkün değil!

gözlerime inanamıyorum ya, akp yetersiz insanlarla bugüne nasıl gelmiş?