şükela:  tümü | bugün
 • hukukçu, müstafi emniyet müdürü, 15 temmuz gazisi, meral akşener'in partisinin kurucularından.

  (bkz: #71050995)
 • 15 temmuz gecesinde fetöcü bir piçin açtığı ateşle ankara emniyet müdürlüğü önünde karnından vurulmuştur. bu katalaog evliliklerini siktiklerim meslek hayatı boyunca bu güzel adamla çok uğraşmışlar. meral akşenerin en doğru kararlarından biridir.
 • hakkında sadece iki entry'nin girilmiş olması kelimenin tam anlamıyla "ayıp" olan polis müdürü.

  akşener'in 25 ekim'de ilan edeceği müstakbel partisinin kurucular kurulu üyesidir. ali türkşen gibi feto mağdurudur. feto ile mücadelenin akp ile edilemeyeceğini düşünen ve feto ile "müttefiğinin" hesabını sormak için aklını kullanıp yerini doğru seçen kişidir.

  birazcık aklını çalıştıran herkes ama herkes seçim günü ampul yerine neye basacağını çok iyi bilir.
 • nihat gencin arkadaşı, eski emniyet müdürü, hain feto tarafından kendisin kumpas kurulan, o sırada hukuk bitiren, 15 temmuzda darbecilere karşı ölümüne karşı koyan şerefli emniyet müdürü. ayrıca yılda yerlerde olan emniyetin itibarını fethi sekin gibi şehitlerle beraber kurtaran kişidir.
 • iyi parti kayseri ikinci sıra milletvekili adayı.

  ankara emniyetinde 15 temmuz direnişini başlatan kişi.

  iyi parti'ye oy verin, kendisi meclise girsin.
 • feto ile mucadele edilecekse bu ve bunun gibi vatanseverlerle edilmeli. kim başkan olursa olsun, içişleri bakan adayımdır kendisi. kumpaslar ile başına örülmedik çorap kalmamışken yılmadı, mermi yedi pes etmedi.
  sohbeti güzel
  mütevazi kişilik. hukuk diplomasını da aldı, yolu açık olsun.
  bahçeli 7 mado da karşılaşılabilir.
 • maalesef milletvekili seçilemedi ancak bu tipte insanları var eden zaten bu tip 'ödül'ler değil, içsel motivasyonlarıdır.
  türkiye çok ciddi bir ekonomik krize girmek üzere, ihtiyacımız olan topluma yol gösterecek dimdik duracak kişilerdir.
  çizgisini bozmadan devam etmesini istiyoruz kendisinden.
 • iyi parti'nin fetö mağdurları bizim partimizde şeklindeki pr çalışmalarına konu edilmiş ancak bugün itibariyle iyi partiden istifa etmeye karar vermiş olan 15 temmuz gazisi eski emniyet müdürüdür. geçtiğimiz haftalarda da yine fetö mağduru olan ve seçilmeyen (aday gösterilen yer ve sıralama nedeniyle) yörük ali paşa da ;

  "benim gibi fetö terör örgütünce mağdur edilen ve benle aynı hassasiyetlerle iyi partiye katılan bazı arkadaşlarımızın fetö ile mücadeleleri ve mağduriyetleri ,magazinsel siyasi söylemlerle dolgu malzemesi yapılmaya çalışılmıştır." diyerek istifa ettiğinden, bu istifa da beni şaşırtmamıştır.