• eğer trollemiyorsa, twitter'da saçma sapan şeyler yazıp, 5 dakika sonra silen birisi. en ufak dahi bir eleştiriye tahammülü yok, küçük bir eleştiri de, siyasi dehasını ortaya koyup engelleme yoluna gidiyor. kendisine hiçbir şekilde, hakaret ve küfür edilmemişken.

tipik bir islamcı, boş boş "entelektüel" sözler, real siyasette saçma sapan analizler. o kadar sığ analizleri var ki politikaya dair, yukarıda yazıldığı gibi 20 sene sonra, gündemi belirleyen bir mevkide olabilir, zira bu ülkenin gerçeği maalesef bu.

trollmediğini varsayarak bunları yazıyorum, eğer trolleme varsa işin içinde engelleme filan olmazdı diye düşünüyorum.

özetle bu ülkede nasıl prim yapılacağını öğrenmiş kendisi, entelektüel görün, ancak iş politikaya gelince, o denli flulaştırki yazdıklarını, cephe almak isteyenler zorlansın ve peşinden gelenler de hem dediklerini anlamasın, hem de güzel bir alan sahibi ol.

rusya'nın "terorist" dediği kendisi için "mücahitmiş", ışid'ten, nusra'dan bahsediyor zat-ı şahaneleri. işte "küfür tek millettir" filan diye de gidiyor.

gerisini biliyorsunuz.
  • twitter üzerinden millete yavşayan özürlünün teki. buraları eğer okuyorsan sayın salak; yavşaklık yapacaksan git tinder minder mı onun üzerinden yap, twitter'da insanlar senin bitmeyen kadın arayışınla uğraşmak zorunda değil.

bu pire larvasına lütfen itibar etmeyiniz, tipik bir aç sırtlan çünkü.
  • twitter'da ara ara karşıma çıkan, hangi konu hakkında yorum yapsa kanaat önderi gibi davranan, ilginç bir şekilde edebiyatçılarımız(!) tarafından tutulan biri. cahil cahil tweet'lerine daha fazla katlanamayıp sessize aldım.
  • gündem hasan ali toptas ve birkaç ismin taciz linci ile sarsılırken, bu arkadaş, hasan ali toptas'ı eleştiren bir tweet attı. bunu gören bir hanım arkadaş ise, fatih kutan adlı muptezelin daha önce kendisini taciz ettiğini söyleyen bir tweet attı.

https://twitter.com/…tatus/1336645605498695680?s=20

ardından, art arda bu arkadaşın daha önce, taciz ettiği kadınlar tweet atmaya başladı. kendisi de, cevap olarak attığı tweet silip, hesabının bağlantı adresini değiştirdi, ben de kahkahayı bastım tabii ki.
    yıllar önce, kendisinin sorunlu olduğu hususunda, bir entry gitmiştim, yukarıda duruyor.
  • twitter'da bir ahmak.
    kendini hayali bir yere konumlamış. her tweetim, tespitim ve düşüncemle kusursuz olayım eleştirilemez olayım diye kendini şartlamış. eleştirildiğinde ya da twitterda yaptığı sidik yarışlarından birinde kaybettiğini sezinlediğinde sıradan troller gibi saldırıya ve tehdide başvurur. atatürk ve cumhuriyet kompleksli, en kötü huyunun dürüstlüğü ve fikirlerini korkmadan savunması olarak nitelendiren ilginç bir tip. ha bir de yazdığı yorumları ertesi gün genellikle siler. çünkü içine sinmez. konumlandığı kusursuz olma ve öyle kalma takıntısına yenilir.
  • entellektüel görünümlü, akp sevdalısı, ergenliğini üzerinden atamamış ve twitter'daki iddialara göre kadınları taciz eden bir sapık.

gelecekte iyi bir editör değil; sapık, tacizci bir mahluk olarak anılacaktır. bu utanç ona yeter diyeceğim ama öyle bir ar damarı olduğunu düşünmüyorum.

kaynak
  • valla ben kendisini tanırım, netice itibarıyla kimseye tecavüz etmemiş taciz etmemiş. edebiyle ahlakıyla yürümüş dm’den.
    yürümek yasaksa istenmiyorsa kapatırsın dm kutunu ya da yazma dersin geçer.
  • bu da eril dinci ahlaksızlığı oluyor.

eril dinci ahlaksızlığı ifadem mehmet fatih kutan'a yönelik değil bu entryde. zaten onun ne olduğunu kadınlar ifşa etmişler. eril dinci ahlaksızlığı yardakçılarının yavşaklıklarında tezahür ediyor. bir kısım kadınlar ifşalamışlar bu adamı. gece ikide darlamalar, vücut ölçüleri sormalar, bizzat bir müştekinin ifadesi ile "berbat mesajlar" atmalar falan. bu ifşaları yapanların önemli bir kısmı da tesettürlü kadınlar. eril dinci ahlaksızlığında ne oluyor? bu errkek, islamcı, kabız entelektüel karikatürünü savunmak için türbanlı bacılarını dahi gözden düşürmeye çalışmak, maruz kaldıkları tacizi "aman abartıyorlar altı üstü yürümüş adam; kanıt yok" minvalinde beyanlar üreterek önemsizleştirmeye kasmak gibi bir ahlaksızlık tedavüle sokuluyor.

(bkz: bunlar müslüman adamlar)
  • ilk ben deşifre etmiştim. curiouscat de bile 100 tane kızı normal bir insan neden takip eder çok ipucu veriyordu. taciz yerine olayı hafifletip kız kesmek yazabildim.

benim paylaşımlarımdan yıllar sonra hakikatler ortalığa döküldü.

içişleri bakanlığı’na cihat biradlı isminde gariban biri müşavir olarak atandığında, saadetçi fatih kutan gene manipülasyon yapmıştı.

tweetlerimi hatırladım.

“kız kesmekten başka bir numarası olmayan fatih kutan bu konularda ahkam kesmesin. bunlar istisnai kadro, zaten müşavirlik çantacılık bile değil “ayakçılık” görevi demektir. 20 yaşında milletvekili adayı olmasın mı? sibel eraslan 50 yaşında bakan müşaviri oldu kimse eleştirmedi.” 22/08/2019

link: https://twitter.com/…tatus/1164302485248499713?s=21

“kız kesmekten başka numarası olmayan saadetçi fatih kutan’ın oyununa gelmeyin. cumhurbaşkanımız @rterdogan 22 yaşında istanbul gençlik kolları, 30 yaşında istanbul il başkanı 40 yaşında istanbul büyükşehir belediye başkanı oldu. siyasetteki gençler her alanda değerlendirilmelidir” 22/08/2019

link: https://twitter.com/…tatus/1164317140083777536?s=21
hesabın var mı? giriş yap