şükela:  tümü | bugün
 • bugün cuma hutbesi vermek için camiye zırhlı mercedes'i ile gidecek, islam peygamberinin günü 3-4 hurmayla geçirdiğini ve onu örnek almamız gerektiğini söyleyecektir.
 • sadece 5 ay evvel, maden işçi facialarının havalarda uçuştuğu ve sebebinin fıtratla açıklandığı dönemlerde bir cuma hutbesinde...

  --- spoiler ---

  "iş güvenliği tedbirlerinde aşırılık 'yüce allah’a güveni sarsan bir davranış haline dönüşür'"

  --- spoiler ---

  diye tüm türkiye ver(dir)ilen mesaj sonrasında...

  bulunduğu makama layık denilerek, kendisine zırhlı bir araç tahsis edilmiştir.

  çelik zırhlı bir araca binmek bir din görevlisi için allah'a olan güveni sarsmaz mı acaba, diye sordurtmaktadır.
 • kendini bilmez bir sığır olarak gayet eleştirdiğim birisidir. diyanet işleri başkanıysan öyle şaşalı davetler yapmayacaksın, o arabaya binmeyeceksin arkadaş bu kadar açık ve net. gösterişten uzak olman lazım, halk açken senin bunları yapmaman lazım. diyanet işleri başkanının böyle olaylarla gündeme gelmemesi lazım ama nerede burası türkiye.
 • tayyip erdogan'in yeni oyuncagi. yeni polemik malzemesi. kullanip pecete gibi atacagi adam.
 • şu son jesti görüp vicdan ve gönül rahatlığıyla o arabayı kullanıp sonrasında da her ne kadar bürokratik bir kurum olsa da o sarığı kafasında dolaştırmaya devam edebilecek genişlikte olan şahış. çok yazık.
 • israfa tesvik eden 'müslüman' adam. cok merak ediyorum ici nasil elverecek o araclarda oturmaya. soma'daki iscilerin bogazindan gecmeyen ekmek insallah sizin bogazinizda kalir. baska da sozum yok.
 • para içinde yüzen ve dünya finans sistemini parmağında oynatan papa bile türkiye'ye geldiğinde renault marka araca binmişti. aracın sıradan bir araba olması için vatikan özel talep yapmıştı.
  bizler islam'ın kilisesi olmamasıyla övünüyoruz, bunlar islam'a kilise monte etmeye çalışıyorlar.

  sonra ilber hoca görgüsüzsünüz, cahilsiniz diyince suçlu oluyor.
 • toplumun birçok kesiminden nefretleri topladığı için, artık görevini bırakması gerektiğini düşündüğüm kişi, bardakoğlu ve diğerleri böyle değildi.
 • cumhurbaşkanımızın, yanağından makas aldığı ve cillop gibi bir mercedes hediye ettiği şanslı mümin.
 • yekta kopan'ın tweetinde bahsettiği gibi tutarsızlık örneği kurum yöneticisidir.

  tweet:
  soralım bari: işçi için 'aşırı tedbir allah’a güveni sarsar’ hutbesi okutan din adamı, neden zırhlı araç hediyesini kabul eder?

  tam bir iktidar yalakası kişidir. 1 milyon tl'lik arabası ibret olsun diye geri vermiştir. ibret alacak olan kimdir onu çözemedik ama. kendi parasıyla aldı sanki, bir de açıklamayı yaparken garip garip tavırlar.

  sonra tarafsız cumhurbaşkanı abisi hemen arabasını gönderdi. geri adım atarlar mı, hiç olur mu öyle şey. yakında istek doğrultusunda fetva vericek diye korkuyorum eski şeyhülislamlar gibi.