şükela:  tümü | bugün soru sor
  • horizon group’un kurucusu olup aynı zamanda avrupa iş konseyi ve de türkiye’de ingiliz ticaret odası (bcct) yönetim kurulu üyesidir.

    lisans eğitimini marmara üniversitesi iktisat fakültesi’nde yapmış, lisansüstü eğitimini de işletme (mba) alanında ingiltere wolverhamton üniversitesinde tamamlamıştır.

    1997 yılında merkezini ingiltere’de kurduğu horizon group (tarabya ingiliz okulları, horizon yurtdışı eğitim grubu, horizon akademi dil okulu, tbs medya yapım, ıstanbul workshop, uluslararası öğrenciler derneği ve academic union) kısa sürede uluslararası başarı sağlamış, yapmış olduğu eğitim projeleri başta siyasiler olmak üzere, iş dünyası, eğitim camiası, medya ve birçok kurumdan tam destek ve takdir almıştır.

    sn. gültekin, ulusal bir derginin yaptığı anket sonucu yılın en iyi “sosyal girişimcilik” ödülüne, socrates award nomination committee (avrupa birliği iş konseyi) ve european society for quality research (esqr - avrupa birliği kalite araştırma enstitüsü) tarafından da “eğitimde uluslararası standartlar”, "eğitim yönetimi ve eğitim metotları” konularında avrupa kalite ödülüne (european quality award) layık görülmüştür.