şükela:  tümü | bugün
  • ytü jeodezi ve fotog.müh.böl öğretim görevlisi.
  • rasim ozan kütahyalı'nın* başbakan'ın 5 bin tl'ye kiraladığı villaların müteahhidi ve ev sahibi olduğunu söylediği kişi.
  • 24 şubat 2014 rte bilal erdoğan ses kaydında, "kendisiyle ilgili bir kısım"ın halledileceği söyleniyor: https://www.youtube.com/…atch?v=cvf4aerlu0e#t=6m05s

ha, kaydın öncesinde de erdoğan ailesinin paralarından kurtulmak için bir kısmını kendisine (galiba ödeme olarak) vermeyi düşündüğü söyleniyor: https://www.youtube.com/watch?v=cvf4aerlu0e#t=5m0s
  • ortadoğu grup ceo'su ve yönetim kurulu üyesi

samandıra'daki proje için (bkz: resim istanbul)
  • ortadoğu grup ceo'su mehmet gür ve tapelerde adı geçen mehmet gür farklı inşaatçılardır. zaten ortadoğu'nun ceo'su baya genç bi adam. erdoğan'ın çocukluk arkadaşı olmasına zaten imkan yok gibi ??
  • ortadogu grup ceo'su mehmet gur'un babasi ahmet gur ile cumhurbaskaninin villalarinin muteahhidi mehmet gur amca cocugudur.
  • son projesinin duyurusunu linkedin üzerinden manidar tabirler ile paylaşan ceo!

gövde gösterisi midir, dalga mı geçer bilemiyorum. fakat kendisinin de belirttiği üzere doğanın içine edilerek yapılan bir işse de bu, projeyi bir suç duyurusu olarak adli makamlarca incelenmek üzere paylaşıyorum.

hesabımda bir yönetici(!) tanıdığımın tebrik mesajının da geçtiği bilgilendirme ile haberdar oldum bu insandan. eğer önemseyen, soruşturmak isteyen insanlar olur diye de buradan duyurmak istedim. fakat proje duyurusunu paylaşan kişinin; zamanında şaşkınlıklar içinde dinlediğim çirkin mi çirkin, suç unsurları içeren meşhur ses kasetlerinde adının nasıl geçtiğini görünce, çok da şaşırmamam gerektiğini anladım.

ben şuan sadece geleceğimiz için, ülkemiz için ve ülkesinin doğasını ve dünyamızı önemseyen insanlar için üzülüyorum. allah sabır ve azim versin bize be diyeyim.

not: ekran görüntüsü aldım fakat alıp link olarak gönderen olursa eklerim buraya, telefondan şimdilik yapamayacağım.
  • 04.05.2018 tarihi itibarıyla reis'den 2.000.000,00 türk lirası alacaklı olan şahıs.

kaynak: yüksek seçim kurulu'nun 04.07.2018 tarihli ve 952 sayılı kararı (karar aynı tarihli resmi gazetenin mükerrer sayısında yer almaktadır).
  • tl ile borçlanmak nedir mehmet beyciğim?
  • pendik belediyesi sayesinde 200 milyonluk rant elde eden iş adamı.