şükela:  tümü | bugün soru sor
 • iafl biyoloji ogretmeni.

  kendisi okulda en ciddi ogretmenlerden biri olup, gercekten saygı duyulası bir insandır. ama ogrenciler derslerini pek dinleyememektedir. cunku hepsi o anda kafasını onune gommus, kahkalarla gulmektedir. bu hocamız -yor eki ile olusturulan fiilleri tam soyleyememekte, yuvarlamaktadır. bunun sonucunda; dagılmıyu, kokusmuyu, bozulmuyu seklinde cesitlemelerle insanı hakkaten yarmaktadır.
 • fenerbahçe atletizm şubesi sporcusu. ayrıca ankara’da yapılan büyük erkekler federasyon deneme yarışlarında 400 metre erkeklerde 46.18’lik derecesiyle türkiye rekorunun sahibidir.
 • çanakkale belediyesi'nde 1 aralık 2003 tarihinde göreve başlayan, fen işleri'ne bağlı makine ikmal atölye sorumlusu mehmet güzel, geçirdiği ani rahatsızlık (aort anevrizması) nedeniyle aramızdan ayrıldı. güzel için çanakkale belediyesi ana hizmet binası önünde cenaze töreni düzenlendi.

  çanakkale belediyesi'nde bugüne kadar görevini başarıyla sürdüren mehmet güzel için düzenlenen cenaze törenine belediye başkanı ülgür gökhan, çanakkale belediyesi personeli ile güzel'in ailesi ve yakınları katıldı.
  belediye başkanı ülgür gökhan, dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile bilinen mehmet güzel'i kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını belirterek sözlerine başladı. başkan gökhan, "bugün gerçekten dünyanın iyi insanlarından birini kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. bugün benim eğer bir başarım varsa, bugün de belediye başkanıysam, mehmet güzel'in büyük katkısı var. çünkü ne dediysek, ne önerdiksek yaptı. canla başla çalıştı. üstün zekasıyla bu kente çok şey kazandırdı. kendisi zeki bir insandı. bu çocuklarından da belli. kendileri babalarıyla ne kadar övünseler az. ınsan mı insan, dürüst mü dürüst, çalışkan mı çalışkan biriydi. üzüntümüz büyük ancak bir yandan da o'nu tanımış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. benim, bizim ve ailesi için büyük kayıp olduğu kadar, kent için de büyük kayıp. gerçekten çok üzgünüm. kendisinin insani niteliklerini örnek almalıyız. bu nedenle de o'nu unutmayacağız" diye konuştu.
  ardından mehmet güzel'in cenazesi, memleketi hatay'da toprağa verilmek üzere uzun yıllar hizmet ettiği belediye binası önünden dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.ani vefatıyla büyük üzüntü yaratan mehmet güzel'e allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz...
 • dün gece evinde ölü bulunan bingöl üniversitesi felsefe bölümünde görevli öğretim elemanı. fakültede görüp selamlaştığın insanın evde yalnızken ve sara nöbeti geçirerek öldüğünü öğrenmek çok acı bir durum. haber linki