şükela:  tümü | bugün
 • ülkemizde bitcoin ve kripto para piyasasındaki büyük bir boşluğu doldurmakta olup bilakis bu konulardaki bilgi kirliliğini giderme noktasında parmak sayısını geçmeyen insanlardan biridir.misal nano ledger s 'i gibi soğuk depolama ürününü insanlara tanıtmıştır,tanıtmaktadır.

  şu sıralar tv 100'de "mehmet hamdi bol ile paranette" programını sunmaktadır.an itibariyle konuğu yine severek takiğ ettiğimiz hocamız ismail hakkı polat'dır.
 • çook uzun zamandır takip ettiğim bitcoin yatırımcısı, kendisi de illa okuyordur buraları, alıştıra alıştıra söyliyeyim ben. niyet terbiyesizlik değil olabildiğince yapıcı eleştiri.

  öncelikle "paranette" diye bir şirket nasıl kurulmuş bilmiyorum ama isim gerçekten üçüncü sınıf bir saadet zincirini andırıyor. haliyle her videosunda da bunun ben başkanıyım dile getirmesi de gerçekten çok itici oluyor.

  bitcoin abi diyorlarmış, ben daha diyeni görmedim. bence kendisine taktığı bir sıfat, "paranettenin başkanı"yla aynı yaratıcılıkta olduğundan dolayı çok şaşırtıcı değil.

  iyi bir analist değil, iyi bir youtuber değil. bir konuyu 4 saatte anlatıyor ve gündemi 3-4 gün bazen 1 hafta geriden takip ediyordu youtubedayken. 2020 için verdiği bitcoin fiyatı zaten fiyasko çıktı.

  ancak; sabırlı olma konusunda, bitcoine güvenme konusunda çok şey kattı kendisi bana. aslında tek bir şey söylüyor; düzenli alım yapın ve hodl. bu önerisini kendi umarım yerine getirmiştir.