şükela:  tümü | bugün
  • hattat holding'in sahibi. ayrıca dünyanın en zenginleri listesinde de ilk 1000 içindedir.
  • çerkezköydeki fabrika ziyaretlerinde helikopterle ulaşımı tercih eden zenginimsi işveren.
  • bogazda tipiye yakalaninca helikopteri sariyer sahiline (!) * inis yapmak zorunda kalmis. kizi da yanindaymis.
  • 10 numara rakı sofrası bir insanmış kendisi..

cuma günü eş dost yalıkavakta salaş bir balıkçıda oturuyoruz, gün batımına doğru rakı içmek için erkenden gelmişiz daha yeni yeni servisler hazırlanıyor filan, neyse başladık rakılarımızı yudumlamaya..bir grup hanımlı beyli bir grup geldi içlerinden yaşlıca olanı gayet babacan bir tavırla "iyi akşamlar, afiyet olsun" dedi ve geçti masasına oturdu..neyse mezeler, balıklar derken bizim masada koro da olan bir arkadaş başladı hafif hafif şarkı söylemeye..şarkısı bittikten sonra alkışlayıp, "benden güzel söylüyormuşsun" diye bir iltifat da bulundu..tabi bu sırada bizim hanımın adama dönüp " sesiniz güzelse bir tane de siz söyleyin" demesi hafif bir gaflet anıydı..

neyse biz bu arada kendi aramızda konuşuyoruz "kim la bu amca, bizle arkadaş olmak istiyor herhalde, kodaman da bir tipi var ama tam rakı masası adamıymış" diye geyik yaptık, hatta garson arkadaşa da sorduk tanımadı..

en son kalkarken kalktı yanımıza geldi bi şiir okudu fakat kafam iyi olduğu için tam hatırlamıyorum fakat içinde kızların peşini bırakmamak lazım gibi birşey geçiodu ki ben adam şiirini bitirirken "hocam kesinlikle haklısınız kızların peşinden koşmak lazım" diye yersiz bir espri yaptım.."afiyet olsun ben mehmet hattat istanbul'dan" dedi ve karanlıklar arasında kayboldu..

tabi hiç kimse tanımadı taa ki ismini google'da aratıncaya kadar..ohaaa herif bildiğin şeker topağı bir fabrikatör hulusi kentmen miş ya laa deyip, rakımızdan bir yudum alarak uzaklara daldık..
  • reis-i cumhurun aslında kimin reisi olduğunu özetleyen bir... "kimsesizlerin kimsesi'ymiş! yesinler!
  • bugün yeniköy - beykoz motorunda kısa bir muhabbet ettiğimiz iş adamı.
    yeniköy'de oturuyorum ama hayatımda ilk defa bu motora biniyorum dediğinde kendisini tanımadığımdan mütevellit deniz mi tutuyor sizi sorusuna ,ayıptır söylemesi iki tane teknem var onlar beni gelip alıyor dediğinde ufaktan mevzuya uyanabildim.
    hoşsohbet biri kendileri.
  • malum dönemin iş adamıdır.

nasıl bir iş adamı olduğunu tahmin edebilirsiniz.link