• selçuk üniversitesi, ahmet keleşoğlu eğitim fakültesi, tarih öğretmenliği'nde görev yapmaktadır. kendisi bana göre cemal güven, güngör karauğuz ile birlikte fakültenin en kral hocasıdır. fakültede mezun olmama rağmen, aldığım duyumlara göre bu muhteşem üçlü hala en sevilen öğretim görevlileridir. özellikle doç. dr. mehmet ipçioğlu'nun teknohat eserleri alanında en iyilerinden biridir ve hatt sanatını en ince özellikleri ile teknolojiye aktarmaktadır.
  • pek görmediğimiz hocaydı bizim dönemimizde. herhalde çok daha önemli işleri vardı ki asistanı girerdi ekseri. kendisi girdiği zamanlar da muhabbet ederdik bol bol.

muhabbeti iyiydi, hayalleri güzeldi, zeytinyağının iyisinden anlardı vs. tarhana çorbasını da eminim güzel yapıyordur. bizim osmanlı tarihi hocamızdı bu arada ama dersiyle ilgili nedense pek bir şey hatırlamam...

sınavda sorduğu en önemli soru padişah kronolojisi idi. ilk 10 ve son 7 padişahı sırasıyla sayesinde öğrendik.

materyal tasarım dersimize de girdi ama bir şey tasarlatmadı sağolsun. mesleğe başlayınca önemli dersmiş dedim içimden. hot patatoes mi neydi bir programdan bulmaca yaptırırdı.

iyi adamdı vesselam...
hesabın var mı? giriş yap