şükela:  tümü | bugün
  • 7 yıllık bal yaşamım boyunca yaklaşık 3 kilo takımı deri, gümüş, bileklik, kolye farketmeksizin alan ve geri istediğimde aldığını inkar eden; bu kadar takıyı ne yaptığını pek çok merak ettiğimiz matematik öğretmeni.
  • değeri kaybedilince anlaşılan insan. onun yerine düşünülen isimleri gördükçe (bkz: mesut ertaş) (bkz: mehmet sarıca) değeri bir kat daha artıyo (özellikle mesutu gördükçe).ayrıca bıyıklarını kesmesinin nedeni tüplü dalış yapmasıdır.
  • trabzonspor, antalyaspor, ankaragucu vs. takimlarda top kostumus, su anda kyato karagumrukspor formasini terleten, sag acik olup, topcu trasi olmayan fitbolcu..
  • keyfi yerindeyse dünyanın en iyi insanı olan,ama biraz morali bozuksa terör estiren kişi..bazı uç noktaları olsa da tarafımdan sevilen bir insandır,öyle herkes sevmez ama.baldan sefer aktaş ile arasındaki bir dava nedeniyle ayrılmış,ışıkkent eğitim kampüsüne transfer olmuş,daha mutlu bir hayata sahip olmuştur.yerine de başımıza fikret tütüncü gelmiştir.evet.
  • sağ açık değil sağ bek mevkiinde görev yapar. topçu tıraşı nasıl bir tıraştır bilemem ama pek boş biri de değildi. mehmet ali yılmaz'ın alt yapıdan yetişen hüseyin çimşir, fatih tekke, selahattin kınalı gibi gençleri şutladığı balyoz harekatı'ı sayesinde soluğu antalyaspor'da alarak dibe doğru inişe geçmiştir - malatya da olabilir emin değilim -

avni aker'de bir sakaryaspor maçında sınırları zorlayarak attığı 2 golle trabzonsporluların aklındadır halen. birincisi ortasaha'dan oktay vari çalımlarla ceza sahasında köşeye bıraktığı şutu ve ikincisi ise kornerden attığı goldür. şu an akzaaabatsebatspor'da forma giyiyor.
  • uzun yıllar süren özlemini sonlandırmış ve trabzon'da bordo-mavili formayı giyme amacına ulaşmıştır. ama trabzonspor'da değil ofspor'da..
  • halk ozanı ismail ipek'in bağlama hocası olan oğlu. ayrıca oyuncu mahir ipek'in de abisi. yaşınız kaç olursa olsun halen olgunlaşamamış ham ego kavramı maalesef bazen insanlara tuhaf açıklamalar yaptırtabiliyor. facebook'ta arkadaş listesinde olan herkesin işi gücü bırakıp 24 saat kendisinin paylaşımlarını takip ettiğini ve bu paylaşımlarını da beğenmek zorunda olduklarına dair tuhaf bir sanrıya sahip. öyle ki facebook'ta paylaşımlarını beğenmeyenleri sileceğini belirten şu açıklaması tam olarak bu hamlığı ibretlik bir şekilde açığa seriyor:

"sevgili canlar sayfamda biraz aşağıda sevgili oğuz aksaç'la okuduğumuz bir türküyü paylaştım ve bu türkü 1 hafta kalacak bir test yapacam bakalım ne olacak dedim video 12 gün kaldı testin sonucu sayfamda 5000 kişi var 203 beğenme 13 te yorum var yani toplam 216 kişi yani 4784 kişi benim sayfamı boşa işgal ediyor ve ben yeni arkadaşlık isteklerini kabül edemiyorum. birde şu var ben bütün müzisyen arkadaşlarımın videolarına yorumlar yapıp veya beğeni tıklarken ne hikmetse sayfamda bulunan bazı müzisyen arkadaşlar hiç oralı bile olmuyorlar yani beğeni tıklarlarsa veya bir yorum yaparlarsa seslerimi kötüleşir veya çalmalarımı kötüye gider nedir bu kompleks anlamış değilim tabi kendinden emin olan müzisyen arkadaşlarım her zaman gerekeni yapmışlardır. netice itibarı ile yarın sayfamda güzel bir temizlik yapacam sevgi ve saygılarımla."

bu açıklamasından bir süre önce de şöyle test içeren bir şeyler yazıp listesindeki büyük temizliğin ilk sinyalini verirken, insanların ta 2011'den kalan bu videoyu beğenmesi için ekstra bir performans daha sergilemiş: "aşağıdaki oğuz aksaçla okuduğumuz türkünün videosu 1 hafta kalacak bir test yapmak için yayınlıyorum bir hafta sonra testin sonucunu açıklayacağım bakalım ne olacak."

kafayı buna takıp haftalarca beğeni sayısı gözlemlemek nasıl bir ruh halidir çözemedim. allah hiç kimseyi böylesi küçük detaylarla uğraştıran bir boşluğa düşürmesin..