şükela:  tümü | bugün
 • biraz önce facebook adresinden yaptığı paylaşımı alıntılıyorum:
  "nihayet artık rahatsizliğimin bir tanısı ve doktorların önerdiği 2 tedavi yolu var. şuan ne diyeceğimi bilemiyorum. çok hızlı karar vermem gerektiğini söylüyorlar.
  1) dilim hiç birzaman kendini yenilemeyek ve olacağim ameliyatta bir kısmını daha kaybedecem. yani konuşmam şimdi ki haliyle kalırsa şükretmeliymişim.
  2) kanser dilimi, alt damağımı, çene kemiğimi ve boğazımı ele geçirmiş durumdaymış.

  çok ilerlemiş ve riskli büyük bir ameliyat olmam gerekiyormuş. alt dudağimdan boğazima kadar açacak ve tümör oluşan bölğeyi temizleyeceklermiş. bu riskli bir ameliyatmış %40 iyi geçme olasılığı varmış ve dilimi, konuşma yetimi kaybedebilirmişim. 2. bir tedavi yöntemi ise onkolojide kemoterapi ama hastalık çok ilerlediği için bunu ikinci plana atıyorlar ve çok hızlı karar vermemi istediler.

  şimdi ne yapmalı bilemedim. başka hastane mi bakmalı, bıcak altınamı yatmalı. radyasyona mı maruz kalmalı yoksa başka hastaneyemi kaçmalı.....
  sanırım biraz sessiz kalmalıyım."
 • adını daha sık duymamız duyurmamız gereken katil polisin terör kurbanlarından. kendisi halkın ve gezinin bir kahramanı aynı zamanda. bunları okuyorsa selam olsun kendisine. ismin belleğimizde üstat hiç merak etme. sen keyfine iyi bak yeter. her şey güzel olacak.
 • sağlık durumu devletin ve fetonun polisleri tarafından bozulan aynı zamanda kanser olmasına sebep olan kişi. sağlık durumu hakkında son olarak paylaşmış olduğu durum şu:

  arkadaşlar, dostlar sürekli mesaj atıp durumum hakkında bilgi istiyor. bilgilendirme amaçlı sağlık durumum hakkında detaylı bir açıklama yapma ihtiyacı duydum dostlar.

  öncelikle 8 aydır süren tedavimin 3-4 ay daha sürecek. dilim damağıma yapıştığı için kullanma yüzdem %0. uzun süre yoğun olarak ışın tedavisi aldığım için çenem eklem yerlerinden kaynadı ve hareket ettiremiyorum. dilimin heryanı kist ve irin kaplı. çenemin sol altında oluşan 3 delik sürekli akıntı yapıyor ve maalesef kanser oraya yayılmış durumda. boğazım ve boğazımdan geçen 3 damar tıkanmış durumda bu nedenle nefes alamıyorum ve her an acil ameliyata alıp nefes almamı sağlayacak bir delik açabilirler.çenemin alt sağ tarafında 7-8 tane küçük kist oluştu. kısacası dostlar vücudum iflas etmek üzere. ama yüreğim ve zihnim dimdik ayakta.

  yarın saat 10:30 da savcılıkta ifade verecek ve bibergazı davası başlamış olacak. tek isteğim bu davada gazı mahkum etmek.

  yayınladığım resimler için sizlerden özür dilerim lakin gazın bana verdiği zararı herkes görsün paylaşsın istiyorum.

  facebook profili

  fotoğraf 1

  fotoğraf 2

  fotoğraf 3

  not: fotoğraflar için ben de çok özür dilerim. bu tarz fotoğraf paylaşımlarından hoşlanmayan biri olarak yapmak zorunda kaldım ama bu arkadaşın durumunu görün, bilin istedim. yakında yapılacak olan yürüyüş, miting ve direnişlerde de kendinize dikkat edin.
 • polis devletinin zulmüne uğramış kardeşlerimizden birisi.

  biber gazı bir insanı kanser yapabiliyorsa, açık etkileri görünmese de, ona maruz kalan milyonlarca insana ne tür etkiler yapmıştır kim bilir? yolsuzluk üzerine inşa ettikleri iktidarları çökmesin diye halka saldıranlar, açıkça katlettikleri gençlerin yanı sıra milyonlarca insanın sağlığına kast ediyor.
 • --- spoiler ---

  istif, şiddetli ağrılar, enfeksiyon ve yüksek ateş nedeniyle ölüm kalım savaşı veriyor. konuşamadığı için kendini yazarak ifade eden istif, "devletten biber gazının sebep olduğu zararın giderilmesini istiyorum. şu an savcılık bana gaz sıkan polisleri arıyor. onlara emir veren polislerin soruşturulmasını da istiyorum" dedi.

  --- spoiler ---

  http://www.dha.com.tr/…mle-pencelesiyor_657039.html
 • korku devletinin mağdurlarından. yaşadıkları, en dehşetli hikayeleri aratmıyor.

  insanın hayvana reva görmeyeceği muamele, türkiye'de insana gösteriliyor. yazıkların olsun bu ülkeye!
 • maalesef gezi'nin en ciddi magdurlarindandir. mersin'deki protestolarda 40 cm'den agzinin icine spreyle biber gazi sikilmis. o anda baskasina yardim ettiginden polisi gormemis ve agzini kapatma firsati bulamamis mehmet istif. tum gaz agzina dolmus. bu olaydan kisa sure sonra mehmet istif dil kanseri olmus. kanser yayilmis durumda ve gelen haberler son derece kotu. dilini kaybetmis, sadece yazarak cevresindekilerle anlasabiliyor. bu arada yazilim isleri yapan isyeri de batmis.

  son olarak kemoterapi olmasi gerekiyor ama vucudunda enfeksiyon olmus. bu nedenle kemoterapi de yapilamiyor. enfeksiyon da cozulebilmis degilmis. kendisine allah guc versin, bu gunleri umarim atlatir diyebiliyorum. bu zulmu yapanlar insallah gun yuzu gormezler. ne diyeyim.
 • annesi okuma yazma bilmediği için annesiyle iletişim kuramayan devlet terörü mağduru güzel insan. bu insanları bu hale getirenler meydanlarda mağduru oynayıp vicdan dersi veriyor. polisler kendilerini kahraman sayıyor ve insanların azımsanmayacak bir kısmı bu polislere ve yöneticilere alkış tutuyor.memleketin geldiği son nokta bu.
 • maalesef enfeksiyonu çok artmış, şimdi yoğun bakımdaymış. inşallah kurtulur. dualarımızı eksik etmeyelim.

  peşin edit: mehmet istif de ne yazık ki hakan yaman ya da akaki avaliani'de olduğu gibi medyada yeteri kadar dikkat çekmemiş, kim olduğunu bilmeyenler için açıklayalım: gezi eylemleri zamanında akdeniz olimpiyatları'nın açılışı protestosunda (yere düşen arkadaşını korumaya çalışırken) polisin direkt ağzının içine sıktığı biber gazı yüzünden dil kökü kanseri olan direnişçi. inşallah tedavisini başarıyla atlatır. kendisinden kansere karşı da direnmesini bekliyoruz. lütfen parolayı unutmayalım; direne direne kazanacağız!