şükela:  tümü | bugün soru sor
 • halen düzce'de yaşayan ya da arada bir gidip gelen arkadaşlarımın yorumlarına göre son dönem belediye başkanları arasında en çok çalışan başkan olarak gösterilen kişi. bununla birlikte mafya baskısı, düzcelilerin o kendilerine has ketumluğu sonucu şehrin lehine ama kişisel menfaatlerin aleyhine olan her türlü projeye ne gerek var diyerek karşı çıkması sonucu bir daha başkan adayı olmayacağını söylemiş kişi. yaptığı en müsbet iş yıllardır dsi'nin proje olmaktan kurtaramadığı ve tam bir pislik yuvası olan dereyi adam gibi bir şekle sokmasıdır. bunun yanında şehri her türlü işe yarar pilot uygulamanın kapsamına sokmaya çalışması bence de takdir edilecek bir girişimdir. tabi arkasında hükümet partisinin desteği de bu projelerin gerçekleştirilmesind eönemli bir güç.
 • 0
 • düzce'nin eski/yeni belediye başkanı.
 • 0
 • düzcelilere layık olan başkan.650 bin liralık arabaya biniyormuş yakışır. düzcelilere layık olmak için yapıyor.
 • 650 bin tl'lik makam arabasıyla olay olan düzce belediye başkanı mehmet keleş aracın kendilerine 200 bin tl'ye geldiğini söyledi ve, "hangi belediye başkanında daha düşük segmentte araç var. keşke bu aracı almasaydık. sonuçta bu audi bmw değil" dedi.

  "keleş, “biz mercedes s500 almadık mercedes s350 almadık. etrafımızda büyük cipler kullananlar var? eski aracımız zaten audi markaydı. makam otomobilini kiralama yoluyla alsaydık bunun aylık kirası 10 bin tl olurdu” dedi."

  hurriyet link
 • düzce'ye daha iyi hizmet etmek için audi a8l almış belediye başkanı.

  "sizler nasıl bir tablo istiyorsunuz? bütün belediye başkanları mercedes le gelsin, audi ile gelsin, bmw le gelsin, düzce belediye başkanı passatla gelsin. bu mudur? aynası kırık bi passat çeksin. temsil makamında olan insanlar, sizlerin temsilcileri bazı şeyleri yapabilmeli."

  açıklamalarının sahibi bir şahıs. açıklamasını örneklendirme suretiyle tüy dikmiş " rahmetli turgut özal makamı için uçak aldığında da çok eleştirilmişti, amrika birleşik devletleri başkanı uçakla gelecek, türkiye cumhuriyeti başbakan'ı tarifeli uçakla gidecek. olacak iş mi? allah korusun tarifeli uçak rötar yapsa, toplantıya geç kalacak"

  yani ne anlıyoruz, passat la sayın başkan toplantılara geç kalabilir, oysa audi a8l öyle değil, asla geç kalmaz. mantığa gel hele.

  düzce belediyesinin 200 milyona yakın borcu varken, belediyeye ait bir şirket üzerinden, 3.3 milyon tl kredi alınıp, 60 ay vaadeye bölünüp 5.1 milyon tl olarak geri ödenmesi suretiyle araca kaynak oluşturulmuş.

  http://m.haberturk.com/…kani-mehmet-kelese-inceleme

  ayıptır, yazıktır, günahtır. ak partiye uzunca bir süredir belediye seçimlerinde oy vermekten vazgeçmemin bir örneğidir. son genel seçimde ak partiye oy veremeyişimin nedenlerinden biridir.

  anadolu'nun bağrından başlamış bir hareket, ne ara halkına karşı bu kadar gösteriş meraklısı oldu, ehli keyf oldu. niçin bu adam passat a binmekten gocunur oldu. neden belediye başkanı milletin bulup da binemediği passat ı bu kadar küçük görüyor, ya da nasıl oluyor da kendine yakıştıramıyor. diğer belediye başkanları neden audi ye bmw ye biniyor, buna nasıl kimse ses çıkartmıyor.

  son genel seçim hariç hep al partiye oy vermiş bir kişiyim. önümüzdeki seçimde de al partiye oy vermekten başka çare yok. ancak reyiz, kredi tükeniyor haberin olsun. ak partinin elitlerinin, dün anadolu insanına tepeden bakan chp elitlerinden, batı uşağı köpeklerinin godomanlarından pek bir farkı kalmadı zaman içinde. kibir desen kibir, keyif desen keyif.

  buradaki götü başı ayrı oynayan tiplerin söylediklerinin hepsine bir cevabımız var ama, bu zalimlikle bizim de başımızı öne eğdirmeyi bırakın artık.

  bütün belediye başkanları en fazla passat a binmeli. milletin parasını harcamak, yetimin hakkıyla "prestij" toplamak bu kadar adice olabilir mi allah aşkına?
 • (bkz: düzce belediye başkanının büyük dramı)

  komedi ve savurgan şahsiyet. malesef bu şahısla aynı zihniyette çoğu yönetici.

  savurganlığı, başbakanlık kamu görevlileri etik kurulu tarafından da resmen tespit edilmiş.

  sayesinde düzce halkı daha bir gururludur şimdi (!)

  kimi kime temsil ediyor bu ....lar anlamıyorum.
 • arabasının arkasına "baba parası değil alın teri" yazmasını dilediğim adam...

  yersen...
 • yağışlı havalarda millete dram yaşatır.
  şehirde ya kaldırım yok ya da aşırı kaygan mermer taşı var. yağmurlu, karlı havalarda ayakta durmak çok çok zor.
  kendisine bu durum sorulduğunda "taş kaymıyor, karlar kayıyor " cevabını vermiştir.

  aynı zamanda kendisi audi dramı yaşamaktadır, türkiye'nin oran olarak en borçlu belediyesinin başındayken çok pahalı bi audi almasıyla ilgili sorulan soruya, "diğerleri audi ile geliyor ben yanlarına passat mı çekeyim, düzce böyle mi bilinsin" deme cüretini göstermiştir.